Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan lehet letölteni a...

Honnan lehet letölteni a Prison Break soundtrack-jét 1-től 4. évadig? Úgy, hogy az a zene is szerepeljen benne ami csak 2 másodpercig szólt a sorozatban.

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy a nagyon rövid zenék nem lesznek feltüntetve.....

Talán az IMDB, de én ott nem találtam pont a filmzenét.

[link]

Ez az oldal mintha ... itt jó sok zene van.... nem tudom le lehet-e tölteni, de most nem tudok többet mondani róla, mert mh-en vagyok... :)

Nézd meg!

Amúgy nagy PB fan voltam, de kár hogy vége lett, hjajjj...

2011. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, de ezeket már letöltöttem torrentel.

Főleg az olyan zenék érdekelnek amikor pl Mahone összetalálkozik Whayet-al. Meg a Las vegasi zene sem volt rossz a 4 évad 7. részében.

Szal nem csak a soundtrack-ek kellenek, hanem a zenéi is.

Abban nem tudnál segíteni?

2011. jún. 1. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj , nem...

Szerintem ennyire rövid zenéket max. úgy lehetne, hogy valami spéci programmal "kivágni" a sorozatból és átkonvertálni... De nem vagyok számitógépguru, csak ez jutott eszembe. :)Ez logikus lenne.

Ilyen rövid zenéket, amik csap pár másodpercesek, nem hiszem hogy le lehet tölteni bárhonnan, sajnos...

2011. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!