Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is szánalmas a...

Szerintetek is szánalmas a valóvilág?

Figyelt kérdés

Egyszerűen el sem hiszem, hogy engedik egyáltalán forgatni ezt a gennyet, és még lesz 5. rész is és még azután is biztos lesz, ez annyira elszomorító, hogy amikor ilyen helyzetben van az ország akkor engedik vetíteni had hülyüljön tovább az ember, ez a műsor az emberi érzelmek kigúnyolása és csakis magamutogató öntelt szarjankók mennek oda be, és most biztos, hogy lesz itt olyan komment, hogy hát ha nem szeretem akkor miért foglalkozom vele, nem foglalkozom vele mert már az ajánlójától is felidegesítem magam és már rögtön elkapcsolom, sőt már az rtl is megutáltam egy életre, főleg a barátok közt ami már egyre lejebb és lejebb csúszik a süllyesztőben már csak azt tudják kitalálni, hogy valakinek van egy régi ismerőse vagy testvére és az lesz az új szereplő nagyon szánalmas az rtl klub, remélem, hogy valamikor a közeljövőben csődbe mennek.

valaki egyet ért velem?


2011. jún. 4. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én véleményem szerint jó csatorna az RTL, vannak kedvenc műsoraim, a barátok közt is tényleg kezd kicsit szánalmasabb lenni hogy jaj ez ennek a rokona baromság és így lesz új szereplő. Hát igen ez kissé unalmas sztori. A valóvilág 5 szerintem már túlzás, a vv4 et én néztem bevallom, de az utolsó 2-3 hónap már csak erölködés volt, Alekosz menyasszonyt keres műsorai is szintén az volt azt nem is néztem csak elejét meg a végét kiváncsiságból meg nem volt jobb dolgom. A vv5 sorsa is ez lesz én szerintem, eröltetett stb... A vv4 egy ideig azért volt jó mert ugye eltelt jó pár év az előző 3 óta és így nem volt unalmas. De a vv5 szerintem erőltetés. Én az RTL helyében várnék 1-2 évet. Lehet hogy nagy lesz a nézettsége de nem biztos, mert ami ilyen sűrűn van az egy idő után unalmassá válik.
2011. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem várni kéne 1 évet a vv5-ig, addig meg adjanak le jó filmeket és lesz nézettség..
2011. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg szánalmas az a műsor, de az még jobban elkeserítő, hogy mennyien nézik...
2011. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én teljesen egyetértek veled! én asszem a vv3-ig jutottam, a barátok köztöt meg már pár éve befejeztem, elég volt bőven. amikor néha hallom, hogy mik vannak azóta, ott örülök, hogy már nem terhelem magam olyan baromságokkal. az embereket rászoktatják és onnantól sok mindenkinek már nem is a műsorok minősége számít... én sem bánnám ha becsődölne, de szerintem a tv2 meg a többi sem jobb, meg ha be is csődölne, úgyis lenne helyette más. ez van, ez kell az embereknek.
2011. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Borzalom a köbön!!!! Én az elsőt se néztem, de hogy 5????!!!!!

Az a baj hogy erre van szüksége a tv néző emberek 80%-nak , és ez elszomorító. Uninteligens szar az egész! Mi nem nézünk RTL-t TV2-t! Néha AXN de azon is valami tinglitangli sorozatot(pl:helyszínelők) de nálunk a Natgeo, Discovery, Spektrum megy!

2011. jún. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!