Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ez az ifjúsági...

Mi lehetett ez az ifjúsági sorozat a '80-as évek végén?

Figyelt kérdés

Egy borúsabb hangvételű film vagy sorozat volt, amiben egy kisfiú játszotta a főszerepet. Az elején volt egy bátyja, akit úgy hívtak, Jonatán (eredetiben gondolom Jonathan?), és nagyon szerette az öccsét, mindig úgy nevezte: Piskóta.

Az idősebb testvér azonban eltűnik a történetből, meghal vagy nem tudom mi történik vele.. Talán valami misztikus/fantasztikus háttere is lehetett a sztorinak, legalábbis mintha rémlenének sárkányok vagy hasonló lények, de lehet hogy keverem egy másik sorozattal. Néha rémlik egy alma is, de ezt lehet tényleg csak hozzágondoltam:)

Úgy emlékszem szomorkásabb történet volt, de nagyon kicsi voltam, mikor láttam..

Ha ebből kitalálja valaki, minden elismerésem neki! Nagyon kíváncsi lennék, mi volt ez és egyáltalán miről szólt, ha még most is "emlékszem" rá..


2011. jún. 7. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem is sárkányok voltak benne, hanem griffmadár..
2011. jún. 7. 20:01
 2/3 A kérdező kommentje:
És - ha nem keverem a sorozatokat - akkor a kisfiúnak a végén el kellett mennie a griffhez, és megszerezni egy tollát:)
2011. jún. 7. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Rémlik valami, de lehet, hogy csak keverem valamivel. Nem főnix volt ? És a kisfiú valami helyre elkerült és szerzett barátokat és közösen harcolnak valami ellen, vagy talán keresnek valamit. Nem is tudom mit csinálnak. És lesz nekik varázsszőnyegük is azt hizsem amit valami kis lénytől kapnak. Aztán a végén a főnix "el ég" és mindenki sír, hogy meghalt. Mert azt hiszem megsérült és kérte, hogy vessék bele a tűzbe. Aztán a végén kisfőnixként újraéled.

Nem erre gondoltál ? Mert ez is kicsit szomorkásabb volt ha jól emlékszem. És kb. az 1800-as években játszódik.

2011. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!