Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Xena és Gabrielle...

Szerintetek Xena és Gabrielle között, több van mint barátság?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nagyon szerettem a sorozatot, a kedvencem Ha, igen, akkor légyszi írjátok oda, hogy miért gondoljátok, és,hogy melyik rész miatt gondoltátok?
2011. jún. 10. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te gondolod, hanem az egyik barátnőm is - na ő pont azért nézte és gyűjtötte be a sorozatot. :D
2011. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet.

volt valami olyasmi is mintha féltékenyek lettek volna egymásra :D

2011. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ja, munkatársak
2011. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
SZia. Én is mindig úgy gondoltam, hogy leszbik. :) Volt egy olyan rész, talán több is, hogy együtt fürödtek, mosogatták egymást... Meg ahogy cívódtak....
2011. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ha jól emlékszem görögök.... leszbosz...

Ha nem is volt khmm, de nagyon nagyon közeli jó barátnők voltak.

2011. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezmii?
2011. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, meg Dr. Watson és Sherlock Holmes is járnak.

Sőt Kirk kapitány és Mr. Spock is gyanús.

http://www.youtube.com/watch?v=3uxTpyCdriY

2011. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állítólag Herkules is, egyszer részegen megdöngette Iolest xD
2011. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor tényleg nem csak én gondolom így. Nekem a Lélektani hadviselés című részben úgy jött le, mintha házasok lennének. A rész elején Gabrielle lelke egy női testbe költözött, Xenáé pedig egy férfiébe (Joxerébe). De, ez mind Ares műve, mert a rész végén "mindenki visszakapta eredeti testét" :) Ja, és onnan jött le, hogy házasok, mert a rész első felében Xena és Gabrielle, áradoztak, hogy milyen jó volt felidézni az emlékeket Görögországban. Mert, ott sztem nászúton voltak. (ill.nekem így jött le.)És, az is elhagzik, hogy milyen jó volt "mikor még Xena és Gabrielle voltunk. Xena, leleke ekkor is Joxer testében van még. De, az a mondta nálam kiverte a biztosítékot, mikor Xena a végén ilyet szól Gabinak, hogy szőkén jobban tetszettél xD :S (mert itt éppen vörös). Ja, és Xena testében, pedig Joxer lelke volt, Ares jóvoltából. De a végén helyreáll a rend. De ez vmikor, a 21.században játszódik, jócskán azután, miután Xena Japánban meghalt.
2011. jún. 11. 13:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem néztem rendszeresen és elég rég volt, de sztem túl voltak a barátságon. :D

Gabrielle összevissza féltékenykedett és nem baráti módon sztem.

2011. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!