Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó animéket ismertek?...

Milyen jó animéket ismertek? Szeretnék egy legalább olyan jót, mint a Bleach volt.

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 23:36
 1/7 anonim válasza:
100%

Pandora Hearts !!!!! Mindenképpen ajánlom, nagyon jó! Izgalmas,fantasy, akárcsak a Bleach, (ismerem, és kijelenthetem), hogy még jobb is. Nem olyan hosszú, 25rész, manga adaptáció, szal, a történet többi részét elolvashatod. Történet leírását itt megtalálod (manga ismertető, de az anime is ugyanaz, csak ez jobb ismertető): [link]

Mindig van egy újabb szál amitől még kíváncsibb az ember, a karakterek nagyon jók, viccesek, ééés, nemrég néztem énis meg szal...IMÁDOM. Letölthető pl innen: [link]

A másik nagy kedvencem Naruto. Azt érdemes nézned. Szintén találsz ismertetőt róla az oldalon, leszedhető a Naruto-kun.hu-ról is. Remélem, segíthettem, és elnyerik tetszésedet, főleg a P.H =)

2011. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Naruto, One Piece amig eléggé hajaznak a Bleachre szerintem.
2011. jún. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Naruto. d-gray man esetleg? Soul eater?

Szvsz Bleachnél csak jobbak vannak, de na. Gondolom más az ízlésünk, szóval nem kezdek minden mást ajánlgatni. :D

2011. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

ha még eddig nem nézted, mindenképpen kezd el nézni a dragon ball-t

hihetetlenül qrva jóóó anime

van vagy 1000 része ami szét bomlik sima dragon ball, dragon ball Z, dragon ball gt

a bleachnél 1.000.000x jobb

2011. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dragon ball és a Yu yu Hakusho a szellemfiú:D
2011. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy még itt van:Vampire knight,Naruto,Inuyasha,Bújj bújj szellem,Nana,One piece.
2011. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hogyha valami különlegeset akarsz, akkor

Neon Genesis Evangelion You are (not) alone

és ennek a második része

Neon Genesis Evangelion You are (not) advance

http://www.youtube.com/watch?v=eQz5ttxMTe4


eszméletlen grafika, megragadó szereplők és szuper jelenetek:)))) imáááááádom!! s ezermilliószor jobb mint a bleach:)

18/L

2012. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!