Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Xena - Akkor milyen is volt...

Xena - Akkor milyen is volt Xena és Ares kapcsolata? Pár dolog nem tiszta már ( többi lent )

Figyelt kérdés

Nagyon régen néztem a Xena-t és emlékszem mindig azért szurkoltam, hogy a Xena és Ares összejöjjön. Nos mivel kisebb voltam nem kizárt, hogy elképzeltem olyan folytatást ami nekem tetszett, sőt el is játszottam...szóval nem tudom mi igaz az emlékeimből és mit találtam ki én :D

A LÉNYEG : Az elején ellenségek voltak, de aztán végül lett valami közöttük ? Most néztem egy két videót youtube-on amiben úgy tűnt, hogy igen, de mégsem emlékszem azokra a jelenetekre. Kis ideig jönnek össze, mennyire komoly a dolog illetve az érdekelne, hogy alakult ki ez náluk ?

Bocsánat az összevisszaságomért, de már eléggé álmos vagyok :D


2011. jún. 13. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] elolvasod a recap-et
2011. jún. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régen de szerettem azt a sorozatot :) Mai fejjel úgy gondolom, hogy Xena és Ares közt csak szexkapcsolat volt.
2011. jún. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!