Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan, aki nézi a...

Van itt olyan, aki nézi a Skinset? Mennyi évad van már magyarul szinkronizálva?

Figyelt kérdés
Szóval... hány évad van szinkronizálva magyarul és ezeket le is tölthetem netről? És akik nézik, azoknak mennyire tetszik? Jó délutáni időtöltés lenne egy-egy epizód így nyáron egy 15 éves lánynak?
2011. jún. 13. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem tök jó :)

smúgy 2 skins létezik.. van egy amit az mtv-n adnak, abból még csak 4 szinkronos rész van, ezt nem ismerem :)

és van egy jó skins :DDD ebból 3 évad szinkronos, és plusz 2 évad feliratos :)) ezt tudom ajánlani :)

és netről le is tudod tölteni :D

2011. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú de akkor most melyik melyik? xD :D

Én arra gondoltam, amiben Sid, Cassie, Lucy, Chris meg ezek vannak... ez: [link]

Na és akkor ebből hány évad van szinkronizálva?:$:D

köszi a választ:)

2011. jún. 13. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, ha már google nem a barátod.

Van 5 évad BRIT Skins. 2 évadonként cserélődtek a színésuek, az első 2 és a második 2 évadban csak egy csaj volt "közös", Tony huga Effy. Az 5. évad pedig vadi új stábbal futott.

Az MTV-n meg az AMERIKAI Skins 1. évada megy most, ami a brit remakeje.

Szinkronizálva az amcsi van, ahogy megy az mtv-n meg a britből az első 2 évad talán. De azt ajánlom, felirattal nézd és erdeti hanggal, mert úgy sokkalta élvezetesebb, mindegyik részhez van már felirat és nagyon jó sorozat!!! Én tervezem nyáron újranézni az egészet.

2011. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amiről te beszélsz, az amelyikből 3 évad szinkronos :DDD
2011. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!