Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki Stephen King kedvelő?...

Ki Stephen King kedvelő? (azok kattincsanakrá, mert a lényeg az al leírásban van, de aki nem kedveli az is nézze meg, mert csak két film címre lennék kiváncsi)

Figyelt kérdés
Két film cimet keresek egyik az eredi Stephen King. Miben egy kocsist egy örült kamionos üldözi és megakarja ölni(sajna csak ennyire emlékszek) . a koppintása ami fontosabb akkor ha jól emlékszek, hogy pár tinédzser megy elvileg Mexikóba és van egy rádiójuk és elkezdenek szórakozni egy kamionossal és elhitetik vele, hogy ők lányok, de ez kiderül és a kamionos bepipul és üldözi őket , meg is akrja ölni őket. remélem valaki tudja.
2011. jún. 14. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
az első címe nem jut eszembe,az utóbbi a Kéjutazás
2011. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első amire te gondolsz nem Stephen King film,hanem Steven Spielberg film: "A párbaj."

A másik nem ugrik be.Megnéztem az összes Stephen King film listát,de még véletlenül sincs ilyen filmje..

2011. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi:D a koppintása volt a lényeg számomra:D
2011. jún. 14. 23:19
 4/9 anonim ***** válasza:
A kéj utazás is nagyon messze van Stephen Kingtől.
2011. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudtam a rendezőket.
2011. jún. 14. 23:24
 6/9 A kérdező kommentje:
elnésztem a rnedezőket azt, hittem, hogy A párbaj című film Stephen film és egyik ilyen filmes oldalon mindig kidob hasonló filmeket és megtalálhattam volna. Ha valakit evvel megsértettem akkor tőle elnézést kérek.
2011. jún. 14. 23:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen üldözős filmeket szereted akkor ajánlom a

"Grindhouse: Halálbiztos" című filmet.Ez a film Stephen KIng tollából származik.Már az is jó,hogy Kurt Russel játssza a főszerepet.Igaz nem a megszokott hős szerepben.

A film úgy jó ahogy van.Le írhatnám,hogy miről szól,de nem akarom lelőni a poént.Nézd meg,nem fogsz csalódni benne.

2011. jún. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok..

Bocsika,de hülyeséget írtam.

A Grindhouse: Halálbiztos film nem Stepheng King film hanem Quentin Tarantino film.Ő is piszok jó.

2011. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2011. jún. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!