Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » South park 14. évad 6. rész...

South park 14. évad 6. rész végén mi a tanulság?

Figyelt kérdés

Ha tudod írd le!

Ha nem tudod akkor írd oda, hogy szerintem a tanulság: ....



Köcsög muszlimok!


2011. jún. 15. 23:01
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:
93%
szerinted van ember aki fejből tudja melyik az a rész? :D
2011. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez a híres betiltott mohamedes rész!

Az alkotókat halálosan megfenyegették a buzeráns muszlimok!

2011. jún. 15. 23:10
 3/11 tetro ***** válasza:
70%
buzeráns muszlimok? figyelj, nem tudom hány éves lehetsz, de azt úgy nagyjából tudod hány muszlim él a Földön? tudod ki számít egyáltalán muszlimnak? tudod elég súlyosan korlátolt dolog egy több milliós emberi csoportot buzeránsnak tartani a South Park miatt.
2011. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aztán mi a bajod a muszlimokkal?
2011. jún. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom kik a muszlimok, és nem a South park miatt hívom őket buzeránsoknak!!!

De kérlek, most ne erről vitázzunk.


Valamit a filmről? Vélemények, hogy mi lehet a tanulság?

2011. jún. 16. 10:33
 6/11 anonim ***** válasza:
De most komolyan, mit ártottak neked amiért buzeránsnak hívod őket?
2011. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak mert olyan k*baszott hülyék és még terjeszti is a hülyeségüket!! Másokra kényszerítik a vallásukat és nem képesek békében élni másokkal!

Allah allah, és akkor bumm. Felrobban egy bomba és gyerekek apjai halnak meg. Hülyeség, ezek nem normálisak...

2011. jún. 16. 11:02
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Abszolút nem hülyék, fejlett gazdaságuk van és rengeteg tehetős arab politikus is része a világpolitikának. Rám nem kényszerítik a vallásukat, ellenben a szélsőséges Szcientológiai egyházzal és a Hit Gyülekezetével. A Jehovákkal meg gyakorlatilag kéthetente találkozok. A zsidók rituális gyilkosságaikról. Igen, ilyenek is vannak, csak ez a liberális demokráciákban tabutéma. Sőt, szerintük a nem zsidók gojok. A goj lélek nélküli állatot jelent. Úgy képzeld ezt el mint a cigányoknál a gádzsót, csak ez sokkal de pejoratívabb. Akikről te beszélsz azok a dzsihádisták. Nem az összes arab dzsihádista. A részen pedig azon háborodtak fel a muszlimok, hogy a sorozat készítői ábrázolták Mohamed prófétát, ami a vallásuk szerint tilos, pont azért hogy ne alakuljon ki egy afféle rajongás, példaképállítás, mint ami a keresztényeknél Jézus iránt kialakult. Félre ne értsd, szeretem a South Parkot, de amikor értékeken alapuló vallásokat szégyenítenek meg, azt nem szabad hagyni. Pl. a Facebookos rész elég pofás lett. :)
2011. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát, de épp ez az, hogy nem ábrázolták mohamedet. :D

Ki volt takarva. Ez olyan mintha egy alsógatyás emberre mondanád, hogy 18+ mert ő meztelem csak a ruha takar valamit.

Ne már! Akkor a strandon nem is lehetnének gyerekek. Szóval hülyeség ez a muszlimok részéről!

2011. jún. 16. 11:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, mivel az arabok csinálták a műsort. Viszont a "censored" dologgal is valamilyen szinten ábrázolták, de ebbe ne menjünk bele, látom nem érzed a súlyát...

Azért azt szerintem neked is be kellene vallanod, hogy ez az alsónadrágos történet amit itt írtál egy abszurd témába nem vágó hülyeség. Nekik van egy hitük, kultúrájuk, ebbe ez fér bele. Nekem is van, nekem meg példának okáért az nem fér bele, hogy lerománozzák a székelyeket.

2011. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!