Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a valóságalapja a texaszi...

Mi a valóságalapja a texaszi láncfűrészesnek? És mi az? Vannak még ilyen horrorokat, amiknek van valóságalapjuk?

Figyelt kérdés
A texaszi láncfűrészest most szeretném megnézni, de előtte azért megkérdezném hogy van-e valami ami tényleg megtörtént belőle, mert akkor máshogy fogom nézni:) A filmet még nem láttam, ezért nem tudom a történetet. És ha tudtok akkor írjatok még olyan filmeket aminek van valami valóságalapja. Köszi ;)
2011. jún. 16. 13:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam ki a kérdést, de csak így engedte a rendszer:) Tehát arra lennék kíváncsi hogy van igazságalapja, és hogy mi:P köszi:)Előre is
2011. jún. 16. 13:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyes filmeknél a reklám miatt kidobják,hogy valóságalapja van..De mindig kiderül,hogy csak egy író piszok fantáziájának szüleménye..

A texasi láncfűrészesnek sincs semmi valóságalapja.A legtöbb horror film csak mese.Nincs köze az igazsághoz.

Ami megtörtént esetekből készült film,annál oda írják,hogy (megtörtént esetekből készült)

PL: Monster (2003)(A szörnyeteg)..Ez a film valós események alapján készült,de el is mondják a film végén,és utána is tudsz nézni..

2011. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. jún. 16. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Texasi Láncfűrészes gyilkost Ed Gein alapján mintázták, aki egy sorozatgyilkos volt, de a történetet, amit fimre vittek annak semmi valóság alapja nincs.
2011. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A zodiákus tényleg valós történeten alapul és a Fekete dália, ami igaz történet bár nem horror hanem egy gyilkosságot dolgoz fel ami az 50-es évekbe történt és a mai napig nem oldották meg!
2011. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kísértetjárás Connecticutban - igaz történet
2011. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én egyébként azt hallottam, valószínűleg hülyeség, de hogy a paranormal activity is megtörtént események alapján készült, New York-ban:)
2011. jún. 17. 17:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!