Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A dragon ball cimü mesét hol...

Fibbrizzo kérdése:

A dragon ball cimü mesét hol tudom ilyen formában letölteni hogy magyar felirat legyen?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen szinkron lényeg hogy legyen rajt magyar felirat és csak a sima dragon ball kellene .Tudtok ilyen oldalt?
2011. jún. 18. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

shenlong.hu

ingyenes csak be kell regisztrálni

2011. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de olyan kell amihez csak magyar felirat van
2011. jún. 18. 20:19
 3/4 A kérdező kommentje:
elsö válaszolo találtam a megadott oldalon hozzá magyar feliratot amit letöltöttem de ezt a feliratot hogyan tudom összerakni a videoval?
2011. jún. 18. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
a rész cimét megadod pl : db01.avi.(de ha más kiterjesztés, akkor értelemszerűen azt.) Utána a feliratnak megadod hogy db01.srt (vagy ass vagy ami a kiterjesztése.) , utána csak elinditod. Lehet hogy nem fog egyből indulni, csak hang jön be, akkor szedd le a bs playert [link] , majd utana a cccp codeket [link] . telepítsd őket, és utána csak nézni kell :)
2011. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!