Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó schuonen aik,...

Becci97 kérdése:

Milyen jó schuonen aik, yaoik, vagy egyszerűen csak romantikus animék vannak? De azt is megköszönném ha valaki vámpíros animéket is írna! Ezeket láttam (vámpírosat) : Dance In the Vampire Bund, Rosario to Vampire, Karin, Vampire Knight

Figyelt kérdés
schounen ai, yaoi, romantikus, vámpíros animék
2011. jún. 19. 15:21
 1/7 anonim válasza:
Gravitation, Loveless... eh nem vagyok jó a műfajban. De animeaddicts.hu-n találsz ha a műfaj keresőben ezeket beállítod.
2011. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jún. 19. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

shounen. :D nem német ez. xD

Vámpíros... Hellsing, Tsukihime, Shiki

a többiben nem vagyok otthon, de ajánlom az anidb-t, tokyotosho-t, utóbbin asszem témakör szerint szűkíthetsz, előbbin meg kereshetsz. :D

2011. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! :) igen tényleg sch-val írtam :)
2011. jún. 22. 19:38
 5/7 subwersa válasza:

Junjou romantica/ Sekaiichi Hatsukoi/ Kirepapa/ Papa To Kiss in the Dark/ Maiden Rose/ Gakuen Heaven/ Okane Ga Nai/ KoiSuru Boukun/ Seito Kaichou ni Chuukoku/ Monochrome Factor/


vámpíros: Vampire Princess Miyu/ D' a vámpívadász


ennyit tok:)

2012. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Shiki, Hellsing , Rosario Vampire capu 2 ,Bakemonogatari,Bastard!! Ankoku no Hakai Kami,Blade,Black Blood Brothers , Blood + , Hipira-kun , Kigeki , Ghost Hunt , Vampire Hunter D - Bloodlust , Yami no Matsuei , Hakuouki , Trinity Blood , Kaibutsu Oujo , Renkin San-kyuu Magical? Pokaan Specials
2012. márc. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Woah! Nagyon köszönöm! :)
2012. ápr. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!