Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg a Gossip...

Mikor jelenik meg a Gossip Girl vagy a Vámpírnaplók 5. évadja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Gossip Girl 5. évad szeptember közepe

Vampire Diaries-ből 2 évad van egyelőre...a 3. szintén szeptember közepe

2011. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gosspip girl-t nem tudom

De úristeeen :D A Vámpírnaplókból most júniusban kezdték el ÍRNI a HARMADIK évadot. Még azt se tudjuk, lesz-e ötödik, bár Iannek hat évadra van szerződése :P Nm lehet hogy a könyvre gondoltál? Mert az nagyon jó, már rég megjelent, én most olvasom a hetediket :D

Amúgy az rtl-en lesz magyar szinkronnal, a második évad péntektől, ami megjegyzem katasztrófa. Engem Katherine hangja irritál. Elenának jó az a hang, de Kathnek vmi ribisebb, gonoszabb kell. De én angolul néztem a második évadot online és baromi jó lesz. Harmadik évad meg szeptembertől lesz. Úristen, hogy fogom kibírni? De legalább nem maradt annyi szál mint az első áévad után, csupán az nem derült ki h h tért vissza Vicki meg Anna, de az annyira nem is érdekel, a lényeg h Damon túlélte :) *.*

2011. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!