Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek,...

Mi a címe annak a filmnek, amit a 80-as évek végén többször adtak a tévében, és egy kínai vagy japán kisfiúról szólt, akinek rázott a keze?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem túl sok dologra, csak arra, hogy kesztyűt kellett húznia az elektromosság miatt, de szerettem a filmet. Több ismerősöm is emlékszik rá, de a címet nem tudjuk.
2011. jún. 19. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
erre én is emlékszem,csak sajnos a címét nem tudom ...úgy emlékszem a születésekor villámlott...hát kíváncsi vagyok eszébe e jut valakinek a cím ,én is megnézném
2011. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem Az utolsó lovag Ernie Reyes Jr-rel a főszerepben?

[link]

2011. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

22:12-es:


Nem, az utolsó lovag sorozat volt, és a Walt Disney válogatásokban volt, ha jól emlékszem. Én egy filmet keresek, amit régebben vetítettek.

2011. jún. 21. 12:27
 4/4 hummerboy válasza:
100%
2013. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!