Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet a Klass - Elu...

Hol lehet a Klass - Elu pärast című észt sorozathoz angol feliratot találni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Váov, nem is tudtam, hogy van folytatása.

Egyáltalán honnan lehet letölteni? Látom, hogy fönt vannak rapidhsare-en, de haralmas baromság volt az ötlet, hogy oda rakják...

2011. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


Itt vannak a rapidshares linkek. Máshol tudtommal nincs fent. Sajnos. Van itt felirat file is csak sajnos nme tudom használni. Jelenleg azzal küzdök. Ezért is érdekel, hogy van-e máshol angol felirat.

2011. jún. 21. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tartott letölteni egy részt? :S Mondjuk felirat nélkül nem megyek sokra, mert az észt nyelvtudásom nincs a toppon...
2011. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Aaaaaaz istenit, most látom, miután egy partot letöltöttem:


"The next Free-Download can be started in 165:57 minutes."...

2011. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát ja. Egy nap alatt azért le lehet szedni egy részt. De felirat nélkül nem sokat érsz vele, hogy megnézed. Még szerencse, hogy az angol tudásom van olyan szinten, hogy a 98%át megértsem.


Az első 3 rész fent van youtubeon hat 10 perces részletben.

http://www.youtube.com/watch?v=gDvP-mGS_Io&feature=related

2011. jún. 21. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaa, aztán megtaláltam, de én jobban szeretem letöltve nézni ;)
2011. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na emberek megoldottam a felirat kérdést, működik a linken található felirat szóval szedjétek a részeket és ha probléma van a felirattal akkor írjatok ide és segítek:D
2011. jún. 21. 20:46
 8/12 A kérdező kommentje:
Addig akár dumálhatnánk a filmről, meg a sorozatról. Például ki a kedvenc karakteretek meg ilyesmi:D
2011. jún. 21. 20:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Azta... Egyre több "rajpngója" lesz a filmnek és a sorozatnak is. :D

Én is hasonlót kérdeztem, mostanában jöttek rá válaszok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Az elején nekem is gondom volt a felirattal, de hála egy válaszolónak, sikerült megoldani. ^^

Benne vagyok a film kivesézésében. :D


Szóval. Kedvenc karakterem Kaspar. Mert megvédi azt a szerencsétlen srácot, és nem adja fel.

Amúgy színészként is Vallo kirs a kedvencem. <3 ^^ A többiek is nagyon jók, sőt. :)

Meg az Elu pärast-ban nagyon bírtam Triin Tenso-t (Kerli), ő is nagyon jó. Kár, hogy a filmben csak pár percre tűnt fel. (Off: szerepelt az "Itt voltam" c. másik észt filmben, ott is kemény fél percig, ha feltűnik, egy utcalányként. És a Joosep apját alakító pasi is játszik benne, ő Rass testvére, ha jól emlékszem :D)

Hűdenagyon örülök, hogy szaporodnak a Klass-t szeretők. ^^ :D:D

2011. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Az elején nekem is gondom volt a felirattal, de hála egy válaszolónak, sikerült megoldani. ^^"


Én vagyok az a válaszolóxD

2011. jún. 26. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!