Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » NANA (anime) magyar feliratosa...

NANA (anime) magyar feliratosan, hol találom?

Figyelt kérdés
Hol találok JÓ minőségű magyar feliratos videót? Nem indavideósra gondolok, mert az nagyon gyér... hanem animeaddicts félére.
2011. jún. 21. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt van magyar szinkronnal..remélem így is jó :) :

[link]

2011. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tudom, hogy a szinkronos fenn van sok helyen, de én direkt feliratosat szeretnék, mert a japán hangokat jobban szeretem :)

viszont jobb a semminél, köszi ^^

2011. jún. 21. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt találsz feliratot,csak regisztrálni kell.

[link]


Nincs fent az összes részhez a felirat.

2011. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom, hogy feliratot tudok le tölteni... animeaddicts-ről is, de én magát a VIDEÓT szeretném jó minőségben :) de azért kösz.
2011. jún. 23. 21:43
 5/6 anonim válasza:
100%
hallod, szarban vagyunk, próbálom én is eredeti nyelven de még torrenten se jön
2012. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emicu válasza:
100%
Miért kellett szinkronizálni a Nanát? Én anno végig néztem Indán, amig még nem volt, csak feliratosan japánhanggal és ezerszer jobb mint ez a szar magyar nyávogás... vagy akkor legalább lelehetne tölteni valahol japánhanggal az animét magát -____-
2013. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!