Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki magyarázza már meg...

Valaki magyarázza már meg hogy miért jó a Paranormal Activity 1-2!?

Figyelt kérdés
Mert annyi embernek bejön de én semmi értelmét nemlátom, és még unalmas is.
2011. jún. 21. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Nekem tetszett, de nem vagyok oda érte, viszont horroron belül az áldokumentáció a kedvencem, amit tudtommal nem sok ember szeret, főleg idehaza.

Szerintem az egyik oka az az lehet, hogy könnyen a helyzetükbe tudod képzelni magad. Megnézed a filmet, utána lefekszel aludni és minden egyes apró zajtól be fogsz szarni. Pl. ott van a The Blair Witch Project, ahol erdőben vannak, így kb. annyira nem ráz meg, hiszen nem sok ember szokott eltévedve napokig bolyongani az erdőben. Ezen kívül nem tudom mi oka lehet még.

2011. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én az a fekszek-alszok típus vagyok, lehet azért nem érint :D De köszönöm a válaszod!
2011. jún. 22. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért , amit az első mondott.Én utána egész éjszaka forgolódtam,igenis félelmetes film.
2011. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én anno a Kör után féltem, az tényleg ijesztő volt (akkor) De egy ilyen minimál-költségvetésű, zene, színész játék és egyáltalán film-érzet nélküli valamibe egyáltalán nem tudta beleélni magam. Olyan volt, mintha csak pár kölyök szórakozott volna egy kézikamerával. Nem volt film! Max 14 éveseknek lehet rémisztő, de inkább 12.
2011. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem semmi jó nincs benne, nem voltak igazán félelmetes jelenetek, nyugodtan aludtam tőle, bár igaz, kis költségvetésű filmhez képest tökéleteset alkottak
2011. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

valaki irta hogy maximum 14 éveseknek lehet ijesztő.

na akkor innen üzenem,hogy láttam mind a három részt.. pont ma néztem meg a harmadikat a moziban,én és még 4 14 éves haverom ÉS VÉGIGRÖHÖGTÜK A FILMET,olyan szinten hogy a 30éves felnőttek szoltak ránk hogy maradjunk csöndbe.

én 14 éves lány vagyok,a töbi barátom fiu,de talán én féltem a legkevésbé

2011. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor még jobb :))) Nem úgy értettem, hogy minden 14 évesnek ijesztő... XD
2011. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!