Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyi romantika van a Rango...

Mennyi romantika van a Rango című animációs filmben?

Figyelt kérdés
No jó, tudom, elég vicces kérdés... A kaméleonról szóló animációs filmre gondolok. Az érdekelne, hogy van-e benne 'szerelmes jelenet', ahol a kaméleon találkozik valamilyen lány állattal(az előzetesében láttam egyet, aki azt mondta neki hogy de erős vagy). Nem viccből kérdezem.. Egy barátommal szeretném megnézni, de mindenképpen olyan filmet szeretnék, amiben semmi romantikus effekt nincs. Köszönöm a választ! :) (Tudom, hogy már kivették a moziból, de ez nem akadály!)
2011. jún. 22. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem különösebben mondanám romantikus animációs filmnek,csak a normális ,,puszcsi-lávcsi" van benne,ami mindig is szokott.Az biztos h már volt jobb film is,dehát egész jó :)
2011. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ajjaj, puszilkodás is akad? Lehet hogy viccesnek tűnik, hogy ilyet kérdezek, csak szerintem.. ott ülnénk, mikor ez történik és nagyon elvörösödnénk. Bár nem hiszem hogy kis időnél tovább tartana, de azért.. :)
2011. jún. 22. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A Rangoban szerintem nincs semmi romantika és az elmúlt idők egyik legrosszabb animációs filmje. Végig nem tudod eldönteni,hogy gyerekeknek, vagy felnőtteknek csinálták. A poénok laposak, a figurák gyerekesek, a történet viszont megszégyenít egy politikai thrillert is.
2011. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!