Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tudja a következő filmnek...

Ki tudja a következő filmnek a címét?

Figyelt kérdés

Régen láttam már a filmet, még kb. 10 éves lehettem, szóval 14 éve volt kb.


Szellemes filmről van szó.


Röviden a "tartalomról":

Egy család új lakásba költözik(vagy már ott laktak) és elkezdik kifesteni a nappalit, de amikor otthagyják a frissen lefestett falakt, akkor újra és újra vissza kerül rá az előző minta. Akkor különös esetek történnek, az egyik pl.: a pénztárca vagy kocsikulcs a hűtőben találják meg, éjszaka a szülők hálószobájában a szellem elkezdi lehúzni a paplant, akkor a párna alatt furcsa hangokat hallanak. Mikor kiderül, hogy szellemek vannak ott, elköltöznek, de a szellemek mennek velük tovább az új házba.


2011. jún. 22. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Most volt a tv-ben: Az átkozotta háza, vagy Átkozottak otthona a címe, nagyon jó kis film, ahhoz képest,hogy régi.
2011. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, Átkozottak otthona (The haunted)
2011. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a kettőtök válaszát! Ez az a film amit kerestem!!!!! :))))) De most nem nézem meg, majd csak nappal... Nagyon beleélem magam a filmekbe és nem akarok felijedni álmomból. :D
2011. jún. 23. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!