Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elena Gilber és Kathrine...

Elena Gilber és Kathrine miért néznek ki ugyanugy? (vámpírnaplók)

Figyelt kérdés
Elena Gilber és Kathrine miért néznek ki ugyanugy? tudom hogy ugyanaz a színész játsza...de a történetbe ez miért van igy?
2011. jún. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert hasonmások.Az a lényege, hogy ugyanúgy néznek ki. Elena Kath hasonmása, Kath meg valószínűleg másé. Ezért kellett volna Klausnak Katherine, hogy megszüntesse az átkot, de így mivel Kath vámpír lett, Elena kellett neki.
2011. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

múgy nem bírom ki hogy ne javítsak bele ne haragudj. De látom hogy nem véletlenül írtad el Elena nevét mert kétszer is. A neve: Elena Gilbert .

Katheriné meg: Katherine Pierce vagy régen Katherina Petrova.

2011. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocs nem vettem észre :D tudom hogy gilberT
2011. szept. 15. 21:54
 4/6 anonim válasza:
mert hasonmások és Nina Dobrev játsza Elena szerepét és Katherinet is
2011. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

azért mert Katharine és Elena is Charlotte Petrova hasonmásai, akik azért születtek, hogy Klaus megtörhesse az átkot a feláldozásukkal, de akkor Katharine megúszta, mivel vámpír lett.

Remélem érthetően fogalmaztam <3

2012. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)) (L)
2012. febr. 15. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!