Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek osztanátok rendezőként...

Kinek osztanátok rendezőként az új Abigél film főbb szerepeit?

Figyelt kérdés

Bánfalvy Ági rendezi meg az Abigél nagyjátékfilmet, eddig még nem tudódott ki, hogy kik kapják a szerepeket. Ti kiket javasolnátok? Az én névsorom:


Torma Gedeon: Haumann Péter

Kőnig: Rudolf Péter

Zsuzsanna testvér: Schell Judit

Kalmár Péter: Csányi Sándor

Erzsébet: Venczel Vera

Truth: Rátonyi Hajni

Gigus: Egri Kati

Hajdu: Zsurzs Kati

(az utóbbi három az eredetiben mint diák szerepelt, és Bánfalvy nekik most a tanári karban szán szerepet, ahogy nyilatkozta).

Vitay Gerogina: Trokán Nóra

Vitay tábornok: Gáspár Sándor

Horn Mici: Udvaros Dorottya/Kováts Adél

Kuncz Feri: Szente Vajk


2011. jún. 24. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak Kapa és Pepe legyen benne. :)
2011. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kik azok?
2011. jún. 25. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Jancsó Miklós "Nekem lámpást adott a kezembe az Úr Pesten" című filmjében debütált szereplőpáros. Mucsi Zoltán és Scherer Péter alakította. Azóta kevés olyan magyar film volt, amibe ne kerültek volna be valamilyen formában.


Valójában ez egy vicc volt, mivel ha valahova, akkor az Abigélbe nagyon nem passzolnának.


Hogy valami komolyabbat is mondjak. Ilyen film Cserhalmi és Eperjes nélkül elképzelhetetlen. (Azt hiszem itt is inkább csak cinikus vagyok, bár színészként kedvelem őket.:)

2011. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eperjes akár mondjuk a tábornok szerepében el tudnám képzelni. Cserhalmit annyira nem ismerem, persze tudom ki ő, de a munkásságát annyira nem.

Mucsi és Scherer is kb így vannak nálam, tudom kik ők, de sok filmet/darabot nem láttam tőlük. Persze ez nem jelenti, hogy rosszak lennének :)

2011. jún. 25. 21:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Horn Micin sokat gondolkodtam, és eszembe jutott egy olyan színésznő aki méltóbb lehet jelenleg Ruttkai Éva emlékéhez. Bánsági Ildikót jobban el tudnám képzelni ebben a szerepben.
2011. jún. 27. 11:46
 6/7 A kérdező kommentje:
2012. febr. 2. 11:37
 7/7 Alice025 válasza:

Valamennyire egyetértek a kérdezővel a szereplőket illetően, a saját névsorom viszont az alábbi:


Torma Gedeon: Huszti Péter/Reviczky Gábor/Koltai Róbert

Kőnig: Rudolf Péter

Zsuzsanna: Nagy-Kálózy Eszter/Peller Anna

Kalmár Péter: Hujber Ferenc

Erzsébet: Venczel Vera

Truth Gertrúd: Borbás Gabi

Gigus tanárnő: Bencze Ilona

Hajdu tanárnő: Básti Juli

Vitay Georgina: Kántor Kitty/Szabó Kitti

Vitay tábornok: Rékasi Károly

Horn Mici: Udvaros Dorottya/Pokorny Lia

Kuncz Feri: Pindroch Csaba

:-)

2013. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!