Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz batman 3? Ez egy trilógia...

Lesz batman 3? Ez egy trilógia? Nektek hogy tetszenek a batman filmek?

Figyelt kérdés
Milyen infót tudtok róla(remélem nem csak egy trilógia mert nagyon jók a batman filmek és nagyon sokat vesztenének a ha csak egy trilógia lenne)
2011. jún. 24. 20:30
 1/7 Anyomika ***** válasza:
Lesz Batman 3 Batman Arkham city címmel úgy tudom. Imádom a Batman filmeket de szerintem Joker mellé nem kellett volna betenni félarcút is mert Joker mesterien alakított és teljes lett volna nélküle is a történet.
2011. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már van Batman 3 :)[Batman és Robin]


Viccet félretéve, igen, lesz jövő nyáron már mozikban is, sajnos Joker nélkül :(

Nolan(a rendező) és Bale(aki Bruce-t alakítja) 3 filmre írt alá és gondolom ez is lesz a vége ennek az érának. Bár már hallani, hogy a 3. rész után majd megint lesz reboot...


A 3. rész címe: The Dark Knight rises

A főgonosz pedig a Macskanő és Bane lesz, további infókat nem igazán lehet tudni, de ez a Nolan-féle filmeknél így szokott lenni. S talán jobb is, mert így a moziban tátott szájjal fogunk ülni :)

2011. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyomika, ne vezesd félre, az Arkham City egy játék és független a filmtől. A filmben sem Joker(Heath Ledger halála miatt :( ), sem pedig KétArc(a karaktere meghalt a Sötét lovagban) nem fog feltünni, max. flashback-ben.
2011. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most vettem észre hogy rosszul írtam, mert nem Batman és Robin, hanem Mindörökké Batman(a 2. és 3. hozzászóló vagyok)
2011. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anyomika ***** válasza:
a Játék az nem Arkham Asylum?
2011. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi az a reboot?
2011. jún. 24. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Reboot: újragondolás. Nem remake, hanem újraértelmezik az egész történetet, szerepelőket, stb. Lesz ilyen pl. a Pókemberből is.
2011. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!