Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vámpírnaplókban összefog...

A vámpírnaplókban összefog jönni Elena és Damon?

Figyelt kérdés
Ha igen hanyadik évadban?
2011. jún. 25. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:

A második évad végén lesz egy szoros jelenetük:) szeptemberben indul

a 3. Évad, ki tudja? Szerintem a 3. Évad végén, mikor már nem rendelnek többet a sorozatból.

2011. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jaj, a 2. évad legutolsó része úristeeeen. nagyon jó. de amúgy az egész évadban egyre és egyre közelebb kerülnek egymáshoz. szerintem a 3. évadban sokkal több lesz, mint az az ominózus 2x21 :D már várom.
2011. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Reménykedhetünk benne, a második évadban nem sok minden történik köztük, igaz az utolsó részben csókolóznak egyet.

De véleményem szerint, mondjuk én azt mondom hogy Elena egy rossz ribi, azt gondolom, hogy az az utolsó részes csók egy iylen "úgyis meghalsz tedd azt boldogan" csók volt Elenától, habár kétségkívül érez valamit Damon iránt, a büszkesége fontosabb. A könyvben csak jobban megutáltam a csajt. Nagyon soakt változott, nekem szimpibb az a visszahúzódó félénk Elena, akit az első évadban megismertünk.

2011. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jól bespoilerested ám... -.-
2011. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már meg ne haragudj, de a kérdező kérdezte :) Én meg elmondta ma véleményem.

Bocsánatot kérek, nem tudtam hoy olyanok is megnézik a kérdést akik eknnyire nem akarják megtudni :) Ha ezt nem akartad megtudni akkor miért nézted meg a kérdést amiben kiderül mi va na második évadban (vagy jelen esetben mi nincs) és mi lesz a harmadikban :)

Mégegyszer ne haragudj, bocsii :)

2011. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vampiregirl666 válasza:
Remelem,hogy igen.De szerintem nem lesz koztuk nagyobb szerelmi kaland.Lehet,hogy lesz egy par csok vagy valami de a vegen Elena ugyis visszater Stefanhoz!(bar ne igy lenne)
2011. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem, én már láttam az egész második évadot, de a kérdező szerintem nem, és nem is konkrétan ez érdekelte volna, úgy gondolom. így legalább izgalomban nézhette volna, hogy hú, mi lehetett az a nagy dolog és hogy milyen körülmények között zajlik le.
2011. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jún. 25. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem, remélem, remélem ^^
2012. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bea2344 válasza:
egy csók erejéig ez már biztos.talán 2 csók xd
2012. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!