Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok olyan filmeket...

Ajánlanátok olyan filmeket amik 8-12 éves korosztálynak szólnak, aranyosak és nem a pörgős-káromkodós hülyeséget közvetítik a gyerekek felé?

Figyelt kérdés
A húgom most 10 éves és sajnos én már nem emlékszem rá, hogy ebben az időszakban milyen filmeket néztem. (nem is nagyon tévéztem) Ki vagyok akadva, hogy folyton a Hannah Montana, Varázslók a Waverly helyről, meg hasonló agyament hülyeségeket néz. Disney meséket letöltöttem neki, de azt mondja azok uncsik... Szerintem akkor sem jó ez így, hogy a gyerek egész nap olyan sorozatokat néz, amiben semmi jót nem tanul, max azt, hogy hogyan nézzen majd ki 12 évesen úgy, mint egy 20 éves. Szóval ötleteket várnék!
2011. jún. 25. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Charlie és a csokigyár
2011. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Karib Tenger kalózai, Harry Potter, Alíz Csodaországban, Gyűrűk Ura talán...
2011. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Hát én ebben az időszakban sztem nagyjából ezeket néztem (és azóta is :P


Ez általános 2.-6. osztály ha jól értelmezem.


Vuk, Macskafogó, Tom & Jerry, Erdő kapitánya (ezt nagyon szerettem), Denver (dino jóbarát :)), Balu kapitány kalandjai (ez még izgi is), Dzsungel könye (disney), Angyalbőrben (jó ez nem gyerekfilm, de imádtam), Linda, TIR, Szomszédok :P, Delta, Cápali és cápeti, Gombóc artúr, Kis vakond, Pumukli (Pusztaszeri Kornél hangja azóta is megbabonáz ha hallom :), Aladdin, Lion King, Ace ventura, ilyesmik :)

2011. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Öveges prof. kísérletei (" a hekki nem jön ki" :), Hamupipőke, most is vannak jó mesék: Shrek, Ice age, van az a kutyás, aminek nem jut eszembe a neve.. és mókás akciók: Dempsey és Makepeace, Szupernagyi, volt ilyen magyar készítésű, színészek állatoknak öltöztek, csak arra emléxem belőle, hogy szimatszörény :)
2011. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én a Kutyahideg és az Úton hazafelé 1-2-t tudom ajánlani, eléggé... mélyreható és az általad említett sorozatoknál (Hanna Montana, stb) lényegesen több tartalommal rendelkeznek. Ill. nem tudom, h meg lehet e még szerezni valahol, én gyerekként imádtam az Én és a gorillám c. filmet. :D

Sok sikert az "átneveléshez"!!!

2011. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

eszembe jutott a kutyás neve: Scooby Doo, Bigyó felügyelő (az eredeti rajzfilm sorozat), Gumibogyós rajzfilm (nem jut eszembe a neve:), hupikék törpök


Ezt is nagyon szerettem : [link]


Dr. Bubó, Trombi és a tűzmanó? (talán ez volt a címe), rengeteg van még...


Nézz körül, vegyél neki pár DVD-t, néha nézzétek együtt, és hidd el, azt fogja nézni amit elé raksz, mert ezek szerethetőek, meg fogja szeretni. Viszont magától az isten összes kincséért sem tenné be a lejátszóba... Mutasd meg neki az utat!

2011. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Sárkányokat diszkrimináltam, pedig két magyar mese is van:

Süsü, Krisztofóró :)

Megjött Bagaméri, Ludas matyi, Mátyás mesék, stb...


Amik ilyen kultusz mesék, hogy kimondasz egy szót, és mindenki ugyanarra gondol, ezeket feltétlenül nézesd meg vele! Nem tudom ezek az újabb mesék milyenek, de kétlem hogy ezeknél is lenne 1-2 ilyen "varázs"szó, amiről mindenkinek beugrik...

2011. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
HoHoHoHorgász, Frakk, Kukori kotkoda, Mézga Géza, Kis hableány, van az amelyikben egy bohóchal van, abbahagyom nem sorolom tovább mert letiltanak hogy túl sokat irogatok :)
2011. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mo-n is adták és nagyon szerettem:

http://www.youtube.com/watch?v=te_JesPIOm4

Most meg jó angol tanulásra :)

2011. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én halálos iramban-on nőttem fel meg spongyabobon

2.-6.osztály az túl nagy táv 2.-ba dumb és dumber 6.-ba nekem a Blöff volt az egyik kedven filmem

Én tudom ajánlani a Step Up trilógiát :)

2015. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!