Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Hanna...

Mi a véleményetek a Hanna gyilkos természet c. filmről?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem érdekes volt,sokat nevettem is rajta,meg el is szörnyülködtem.Nagyon beleéltem magam Hanna helyébe,meg igazából.. a vidámpark az olyan titokzatos volt,elhagyatott.. de hogy egy lány hogy tud megölni ennyi embert,mikor látszott,hogy érzések vannak benne?

És az állítólagos apa..az Erik..hogy tudta a Hannát így kiképezni..és ez a kísérletes dolog is érdekes.Aki szimpatikus volt a filmben az talán Marissa.Azért is ő volt szimpatikus,mert nagyon jól játszotta a szerepet,erős nőnek tűnt:)

Szóval szerintem jó film.Sokat lehet nevetni rajta,de el is lehet rajta gondolkozni.

2011. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon tetszett, főleg az, hogy Hanna egy erős lány (fizikailag) szerepét játszotta.

A végéről hiányoltam pár dolgot. Pl, hogy mi lett Hannával. Hogy kikkel fog élni vagy ilyesmi. Meg persze azt sem tudtuk meg, hogy mi lett azzal a családdal akivel megismerkedett Hanna.

2011. jún. 27. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt mind elképzelheted magadnak:) amúgy nem tudom.. nekem csak az volt furcsa,hogy Marissát megölte a Hanna.Azt nem raktam volna bele.Azt raktam volna bele,hogy Marissa felneveli a Hannát(bocsánatot kér tőle..stb.)
2011. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amikor ott voltak azon az elhagyatott helyen és mondta Marissa Hannának, hogy ne fusson el tőle, akkor azt hittem én is, hogy bocsánatot kér tőle és segít, vagy felneveli.
2011. jún. 27. 23:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként megtudnád mondani annak a nőnek a nevét (a valódit és a filmbelit) akinek a nyakát kitekerii Hanna?
2011. jún. 27. 23:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem,fogalmam sincs hogy hívták:O
2011. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon teteszett az egész film, azért én is kiváncsi lennék mi lett hanna-val hogy ki neveli fel meg ilyenek.
2011. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdekes film volt az alap történet nagyon hasonlított a Sötét Angyal sorozatéra.

Viszont a kivitelezés teljesen egyedi.A néző is olyan sivárságot lát csak,mint amilyen Hanna lelke.

A Chemical Brothers zene,néha csak zaj,szintén alátámasztja a szereplőt.

Bár a film tempója szerintem nem kiegyensúlyozott.

2011. júl. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett.Amikor reklámozták a TV-ben azt hittem hogy arról fog szólni hogy Hanna mindenkit megöl aki csak az utjába kerül, de most hogy láttam inkább olyan mint aki naiv egy kicsit hisz semmit sem tud a városi modern életről, viszont halálos is. Az azért elég fura volt hogy megcsókolta azt lányt abból a családból.
2012. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Michelle Dockery a nő neve
2012. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!