Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor és honnan tudnám letölte...

Mikor és honnan tudnám letölteni a Transformers 3-at magyar szinkronnal? A mozikban már leadták szonkronnal, mozisnak már lennie kell fennt. HELP!

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt én még magyarul sehol nem láttam,normálisan 1-2 hónap múlva fent lesz szerintem,ha mozis felvételre vársz,azt hagyd,inkább nézd meg a filmet moziban,annyira nem lehetsz csóró,már ne is haragudj,hogy inkább megnézed fos minőségbe,minthogy fizess érte.
2011. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, kamerás már talán van valahol, de nem engedik pl. mindenhová felrakni


olyan 4-6 hónap múlva lesz normális verzió szinkronosan


(beszélő szélvédők,... ez nem is film ba***eg)

2011. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszke!de már találtam normálisat...magyarul...
2011. júl. 2. 18:16
 4/5 Falcon1996 válasza:

Nem tudnád megmondani, hogy hol találtad meg. Ha nem akarod leírni akkor küld el üziben. Erre a címre: lk1996@hotmail.hu

Előre is nagyon szépen köszönöm

2011. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi az hogy megtaláltad magyarul normálisan? DVD minőségbe? Akk azt lécci add meg! köszzi!
2011. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!