Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Humoros/szerelmes filmek/soroz...

Dexy kérdése:

Humoros/szerelmes filmek/sorozatok?

Figyelt kérdés
Köszi előre is az ötletek. Szeretnék valamit letölteni, de hát címről nem tudom mi a jó. Várom az ötleteiteket.
2011. jún. 30. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

szia. a sorozatok terén annyira nem vagyok képben, viszont a filmeket imádom:

Szerelem és más drogok, Csak szexre kellesz, Hétmérföldes szerelem, Kedves John, Ősz New Yorkban, Édes november, Könnyű nőcske, Kegyetlen bánásmód (mondjuk ez kicsit gyenge, de egyszer megnézhető), Perzsia hercege, Vizet az elefántnak, Kellékfeleség, Sorsügynökség, Az operaház fantomja, Szívrablók (ez is az egyszer-megnézhető kategória), Benjamin Button különös élete, Végrehajtók (ez a két utóbbi nem kifejezetten az a csöpögős romantikus kategória, de fontos benne a szerelemi szál), Eyférj újratöltve, Nász-ajánlat, Egyszerűen bonyolult, Újrakezdők... stb, meguntam. ez mind a romantikus film volt, ha megnézted mindet, jöhet a humor xD

(egyébként mindegyik bevált, bár nyilván ez egyéni ízléstől is függ, mindenesetre én bátran ajánlom..ja és a kihagyhatatlan, a kedvenc romantikus filmem: 50 első randi (bár ezt már nyilván láttad) :)

L.18

2011. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Óóó .... köszi szépen :)
2011. jún. 30. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Amiket szerintem érdemes megnézned:

A tökéletes pasi

Antonia - Könnyek a Paradicsomban

Made in Hungária

Grease

A balfácán

Mars a Marsra!

Apám, a hős

A csúf igazság

Szerelem a kémcsőben

Szerelmünk lapjai

Szerelem a végzeten

2011. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

S.O.S. Szerelem!


Nekem ez az örök kedvencem, egyszerre humoros és szerelmes is :)

2011. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

romantikus még:

kihagytam, pedig nagyon-nagyon jó: Egy gésa emlékiratai,

Spanom csaja, Derült égből szerelem, A csajok háborúja, Labor pains (ez annyira nem nagy durranás), Míg a jackpot el nem választ, Vadócka (ha 13 évesnél nem vagy sokkal több, csak akkor :D), Utóirat: Szeretlek, 9 és fél hét (régi klasszikus-romantikus, de a vége kiborító!), Ízlések és pofonok, Vér és csokoládé, Ház a tónál, Szakíts, ha bírsz.....


vígjátékok:

Másnaposok 1 és 2, Jackass 1-2-3 (ha bírja a gyomrod:), Terhes társaság, Ébredj velünk, Gyógyegér vacsorára, Nagyfiúk, Utódomra ütök, Minden kút Rómába vezet (csak mert annyira sz*r, hogy az már röhejes), Egy boltkóros naplója, Buliszervíz (3 része van, de csak az elsőt láttam). ennyi film jut hirtelen eszembe, de tudok pár jó sorozatot: Family Guy, Amerikai fater, South Park (az új évadok gyengék), Így jártam anyátokkal, 2 pasi meg egy kicsi, Született feleségek.


majd ha unatkozok, még keresgélek.

2011. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!