Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted ki a világ legjobb...

Szerinted ki a világ legjobb színésze/színésznője?

Figyelt kérdés
Számomra Al Pacino a námbörván:)
2011. júl. 1. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Johnny Depp és Helena Bonham Carter egyértelműen :D
2011. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Al Pacino egy élő legenda, úgy mint Jack Nicholson és Robert de Niro...


Hogy ki a legjobb, azt nem tudom, számomra a mostaniak közül Brad Pitt tűnik a legsokoldalúbbnak(12 majom-elmebeteg, Hetedik-kissé önfejű nyomozó, Harcosok klubja-lázadó, őrült, Benjamin Button és The tree of Life- igazi drámai karakter, Blöff-vicces roma boxoló :) )...

A hölgyek közül Reese Witherspoon és Sandra Bullock az aki képes volt a legbutusabb nőcskét illetve a legdrámaibb karaktert eljátszani egyes filmjeikben.(Dr.Szöszi, Nyughatalan; Beépített szépség, A szív bajnokai)


Természetesen rajtuk kívül még rengeteg jó színész/színésznő van. Akit én hiányolok filmekből: Hugh Laurie, David Tennant

2011. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legjobb? Jack Nicholson, Al Pacino, Denzel Washington, Robert De Niro, Bradd Pitt, Edward Norton

Szinésznő: Sandra Bullock, Sigourney Weaver

2011. júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Brad Pitt? haha:)
2011. júl. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

johnny depp,brad pitt ,denzel washington,edward norton, pierce brosnen,

charlize theron,drew barrymore,hillery swank,jodie foster,kate winslet,rachel weisz,

2011. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Johnny Depp,Brad Pitt(igenis jó színész) de a Legjobb Leonardo Dicaprio(oks a titanic az egy melléfogás volt)


Rachel Mcaddams, Maryl Streep

2011. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Al Pacino , Robert de Niro , Jack Nicholson tényleg élő legendák, rengeteg jó filmjük van. De szeretem még Anthony Hopkins-ot is és Clint mestert. A mostaniak közül én Brad Pitt-et és Di Caprio-t tartam a legjobbnak.
2012. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Seann William Scott

Rob Shneider

Adam Sendler

Brad Pitt

Keanu Reeves

nekem ők a kedvenceim

2012. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!