Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a transformers 3?

Hogy tetszett a transformers 3?

Figyelt kérdés
én megnéztem angol szinkronnal, szerintem egész jó volt, igaz voltak benne hibák, pl voltak karakterek akiket alig láttunk és pár mp alatt kivégezték őket, de ami tetszett benne, az hogy egy jobban hasonlított a g1-re, sőt volt 1-2 jelenet ami egy az egyben olyan volt mint a g1-ben, most nem mondom el mi az, mert van aki még nem látta a filmet :)
2011. júl. 2. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
K*rva jó volt :D De gőzöm sincs mi az a g1 :D
2011. júl. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a g1, azaz a generation 1, az eredeti transformers razfilmsorozat
2011. júl. 2. 11:13
 3/8 Gőte ***** válasza:
65%

Visszafolytottam a Bay és az amerika iránti megvetésem, de Acélfej halálától besokalltam.... ennyi volt ezt az egy információt megtudnom, ezek után meg nem nézem... Lehet szép, lehet izgalmas, de hogy a legnagyobb autobot arcot kilövik, miközben racsni 3 rész erejéig nem csinál semmit... Esküszöm, megtalálom Bay-t és kinyiffantom


legalább a Shia leböff gyereket irtották volna ki...

2011. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez van, nem maradhat mindenki életben :P
2011. júl. 3. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igaz. Acélfej halála engem is sokkolt. Bayhez képest szerintem jó volt :) De ezt kihagyhatta volna belőle.
2011. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elég jó lett de sam uj barátnője nem tetszik inkább a vad autobütykölős csaj figura jött be jobban
2011. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én láttam a filmet, ismerem a G1-et, de nem vettem észre a hasonlóságot. Valószínű, hogy csak én vagyok vak, de meg tudnád mondani, hogy melyek ezek a jelenetek?
2011. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

SPOILER!!!



megatron szétlövi a Lincoln szobrot és beleül a székbe, ez volt a g1-ben is, csak ott nem szétlőtte, hanem levette, aztán az autobotokat elűzték a földről egy rakéta segítségével, amit starscream szétlőtt( a rajzfilmben a napba lőtték ki)

cybertront egy űrhíd segítségével a földre hozták, de aztán megszakították az átvitelt és megsemmisült cybertron(a rajzfilmben megmaradt, de egy robbanás elrepítette a földtől, meg cybertron a rajzfilmben sokkal kissebb is volt mint a föld, a filmben valamivel nagyobb)

2011. aug. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!