Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt ez a mese?

Melyik volt ez a mese?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú és a húga, akikkel valami fura történt, és be tudtak menni valami scanneren keresztül a számítógépek világába, és ilyen fura színes lények mászkáltak mindenütt, volt egy főgonosz, meg egy fura szemű számítógéphölgy, aki segített nekik és ilyesmik. Ha tudjátok a mese címét, annnnnyira megköszönném, hogyha leírnátok !
2011. júl. 2. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a sárkányos? Asszem Jake a sárkány:) És ilyen cuki emberkéket nyomtatott a varázyló, vagymi, és sokszor fénymásoltak, és életrekeltek. De ez asszem sorozat volt. Bár nem emlékszem hogy ebben a részben szerepelt volna a huga, bár meglehet. A fiúnak ilyen fekete haja volt zöld melírokkal, nem?
2011. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem, semmi sárkány. Olyan volt az egész világ, mintha legóból épült volna, és ilyen béna 3D-s grafikával oldották meg az egészet. Annak a nőnek, aki mindig egy képernyőről beszélt a gyerekekhez, az egyik szeme asszem normális volt, a másik pedig nagy volt, mintha valami teleszkóp lett volna vagy mi... :(
2011. júl. 2. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz :) De ebben három gyerek volt, nem? Egy vörös hajú fiú, egy néger lány, meg nem tudom :)
2011. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fú, hát én már nem is emlékszem. De basssszus, annyira idegesít, hogy nem jut eszembe, mi volt a címe!
2011. júl. 2. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:

amiről a 15:39-es beszél az ez:Cyberchase, avagy kalandozások a cyber világban

[link]

2011. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Juj, igen, erre gondoltam ! Akkor mégis ez volt. Ááá, nagyon-nagyon köszönöm! :))) Király vagy, előző !
2011. júl. 3. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen :)
2011. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!