Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a South Park?

Miről szól a South Park?

Figyelt kérdés
Egy barátom mondta hogy nagyon jó stb. el is kezdtem nézni, már a 6. évadot darálom! Viszont azt hiszem nem látom át a lényegét! Szoval miről is szól ez az egész sorozat?
2011. júl. 2. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
az igazságot emelik ki szerintem, csak felnagyítják az egészet.
2011. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A South Park egy szatíra és szituációs komédia. Az embereket különféle (abszurd) helyzetekbe adják, amelyeken túl kell esniük. Sok rész különböző filmek paródiája is. Ha túlnézünk a közönséges hangvételén, meg az elbutított szituációkon, akkor megláthatjuk, hogy mi rejlik a dolgok mögött.
2011. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Példát tudnátok mondani? Nagyon fontosnak vélném! Köszönöm előre is a kedves valaszadó(k)nak! :)
2011. júl. 2. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Például volt egy rész, amikor Amerikában országszerte elment az internet. Ezt úgy állították be, mintha valami kataklizma söpört volna végig. Aztán volt egy hely, ahol egy "kis" internet még volt (gondolom gyenge jelerősséggel), és mindenki odament. Ez azzal vonható párhuzamba, mintha csak ott lenne mondjuk élelem, védelem. Na, ez a szituációs komédia szatirikusan ábrázolva.


Paródiának meg voltak olyan részek, amikor a WoW-ot vagy az Eredet című filmet parodizálták ki.

2011. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt megtudod nézni, hogy melyik rész minek a paródiája.


[link]

2011. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. júl. 3. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A rendszer felé mutatott görbe tükör:P

Magyarán mindenbők viccet csinálnak ami most menő:P:D:D:D És nagyon jól csinálják:D

Én már amikor elkezdödött imádtam:D És már lassan jön magyarul 15. évad WOW :D

Én még abba a nemzedékbe tartozom ahol az volt a módi ,hogy "Láttad az SP-t???" és nem az a válasz rá "Jah jó volt a koncertje" mi még tudjuk a SP az SOUTH PARK!!! :D:D


22/L

2011. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig kérdezem a barátomtól, hogy láttad tegnap az Sp-t ?
2011. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!