Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik mese lehet ez?

Melyik mese lehet ez?

Figyelt kérdés

Én úgy emlékszem,h elveszett világok volt a címe.De ha beírom a google-ba ezt adja ki: [link]

és ennek a mesének nem is az a címe,h elbveszett világok hanem elsüllyedt világok.A lényeg,h nem ez az amit keresek.Anno még ez a mese is ment a minimaxon amit keresek.Film is van belőle.A mesébe valami professzor meg valami kutató csoport benszülöttek lakta helyen van.Az 1-ik nőnek van 1 fia aki jóba van a császárnő lányával.Előre is köszi:)


2011. júl. 3. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod használni rendesen a keresőt!

[link]

2011. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de tudom használni csak nem találtam róla sehol színte semmit,veled még nem volt ilyen kedves első válaszoló?!

amúgy köszön szépen a válaszokat,az első link az amibe az a mese van amit én kerestem a második linkbe egy másik mese szerepel amiről írtam fent is,bocsi ha nem volt érthető amit mondtam de azt írtam,h nem az elsüllyedt világok c. mesét keresem.

2011. aug. 12. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik mégsem. A link, amit küldtem nagyon is jó! Az a mese - Az elveszett világok - amit Te keresel. Tudom, mert kiskoromban rengeteget néztem, meg a két részes filmet is láttam már nagyon sokszor.
2011. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Upsz:S Most én tévedtem.^^ Azt hittem Nekem szól a szöveged második fele. Bocsesz, a második válaszolót meg koppintsuk le. :P
2011. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi baj :D
2011. aug. 13. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!