Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legbetegebb, legdurvá...

Melyik a legbetegebb, legdurvább film amit láttatok?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy a Fűrész részek a legbetegebbek :) Kiváncsi vagyok ti melyik filmet tartjátok annak.
2011. júl. 3. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Amin nekem hányingerem lett, az a Halottasház (mikor elkapják Ritát, meg később az anyukát). De beteg a Zombieland is. ^^
2011. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ken Park.

A legbetegebb film. A srác agyonveri a szüleit, majd felakasztja magát és közben kiveri a farkát..van ennél betegebb? És mindezt rendesen mutatják, nincs semmi kitakarva.

2011. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Evil Breed The Legend of Samhain

Nem rég néztem meg. Kannibálok Írországban, félbevágott nagymellű csajok, kibelezett emberkék, ricsard gríkó a nyárson, hát elég gusztustalan...

2011. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Saló avagy a Szodoma 120 napja


(1944-45 Olaszországa. Az utcáról fiatalkorúakat fogdosnak össze, s egy villába hurcolják őket. Ott négy nemesúr - egy bíró, egy püspök, egy herceg és egy bankár - egy orgia céljára nyolc ifjút és lányt választ ki közülük. A fiatalok számára gyötrelmes és perverz rituálé kezdődik, amely a szexuális megaláztatástól saját székletük megevéséig terjed. Mindennek végén a perverz urak halálra kínozzák őket.)

2011. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Saló avagy a Szodoma 120 napja


Húú ez nagyon érdekesnak tűnik hol tudnám megnézni? ^^

2011. júl. 3. 20:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fűrész nem beteg. Az első rész szvsz klasszikus. Mondjuk a többi tényleg brutálisnak mondható de engem a sztori, a hangulat és a zene fogott meg.
2011. júl. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szodoma 120 napja [link]
2011. júl. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vomit Gore Trilogy

Guineapig:flower of flesh and blood

sprski film

ken park

grotesque

2011. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Machete

Hot Fuzz

Zombieland

Kick/Ass

Bár ezek inkább betegek mint durvák.

2011. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!