Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Javasolnátok olyan filmet ami...

Javasolnátok olyan filmet ami megfelel az alábbi érdeklődési körű embernek? 18F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az alábbi: én úgy vagyok a filmekkel hogy nem igazan rajongok értük. Ennek a következő oka van: sok filmet kényszerböl és mások nyomására néztem meg. Ezek olyan filmek voltak amik NEM tartoznak az érdeklődési körömbe mégis megnézették velem mondván hogy alapművek. Ilyen például a Keresztapa, A sebhelyes arcú, Karib tenger kalózai, Titanic, Harry Potter, A Sakál, Üvegtigris, Pongyolaregény stb Megnézni megnéztem őket de nem tetszett ezek közül egyik sem de volt amit kifejezetten meg is utáltam. Úgy voltam vele hogy a társadalom miatt megnézem őket hogy legyen egy jó beszédtéma (Hát nem lett az) És ma azt mondtam hogy ebből ELÉG! NEM FOGOK többé olyan filmet megnézni amit más szab meg nekem, ráadásul könnyen benne van a pakliban hogy nem is fogom élvezni Most attól hogy a fél világ szeret valamit nekem még nem kell (Ha pedig valaki képtelen elfogadni hogy nem tetszik valami ami neki viszont igen akkor nagyon sajnálom de ez van) Tisztában vagyok vele hogy ezek igazán nagy filmek és hogy nem hiába híresek de megkérek mindenkit hogy tartsa tiszteletben azt hogy nekem ezek közül egyik sem tetszett Annyi más film van még a világon nem kell leragadni azoknál amik másnak tetszenek ez teljesen fölösleges lenne Szeretnélek megkérni rá titeket hogy javasoljatok olyan filmeket amik megfelelhetnek az alábbi érdeklődési köreimnek! És ha ez azzal jár hogy a társadalom megvet azért mert mást szeretek akkor ezzel jár. Éppen elég volt azokból a filmekből amiket melegen ajánlottak...


Amiket szeretek


Művészetek

állatok

Ninják

Kultúra

Béke

Sport

Hegyek

Víz

Szabadidő

Ifjúság

Biliárd

Japán

Harcművészetek

Könyvek

Beteljesülés (Sok értelemben)

Könyvek

Rajz

Találmányok

Egyiptom

Kína (Ókor)

Technika

Órák

Nagy vagy szép építmények

Régiségek

Étel és ital

Nagy hódítások

Műkincsek

Vidék és annak kultúrája

Törzsek

Angyalok (spirituális lények)


Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2011. júl. 3. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

És itt most ki fog neked melegen filmeket ajánlani? Nem a társadalom?


Pongyolaregény :D

2011. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerb Film (Serbian film) ;)

Pongyolaregényen szakadok! :D xD

2011. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ausztrália, Benjamin Button...

Akinek nem tetszettek az általad elsrolt filmek, azoknak nem igazán lehet ajánlani. Nem értelek. Mi nem tetszett bennük?

2011. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem semmi:D


rajtad kívül szerintem nincs még 1 olyan ember akinek nem tetszene legalább 1 a felsoroltak közül


mi hogy készül tipusú dokumentum filmeket tudok elképzelni neked

2011. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ha mondanál filmcímet ami mondjuk tetszett úgy könnyebb lenne javasolni valamit


billiárd japán hegyek ezek alapján nehéz

2011. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha szereted Japánt, akkor miért nem nézel japán filmeket?
2011. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

20 09


I Spy (akció Budapesten, semmi vér), Jackie Chan és Bruce Lee filmek, A farm ahol élünk sorozat (régi kultúra miatt) , Star Wars, Indiana Jones (izgalmas és nem is véres!), Bud Spencer filmek, Csupasz pisztoly, Hair, Holt költök társasága (annyira azért nem jött be, de megnéztem és tanulságos ) Jézus Krisztus szupersztar, James Bond filmek (kizárólag a régiek) Forest Gump (bele tudtam magam élni a szerepébe), Mr és MS (izgalmas akció és nem véres), Kenguru Jack, Ace Ventura, A minden6ó, Kóreai drámák (régi kultúra) Zuhanas, Batman 1 és 2, valamint Batman Kezdödik, Jurassic Park (nem volt benne semmi vér és még izgalmas is volt! Utalom az erőszakot) Mortal Kombat (harcművészekről szól és nem esik túlzásba az agresszió), Rocky (sport), A Tanú (legendás történelmi szatíra kesernyés poénokkal, realista korkép, csak kar hogy káromkodnak benne), régi Miami Vice széria (reális korkép pl ruhazat, kevés vagy semennyi vér) Oroszlánkirály, Balto, Gagyi lovag (tréfás korkép és kulturális paródia), A bukás (reális történelmi film, de néhol véres), Quo Vadis (jó film és csak ritkán véres), Airplane

2011. júl. 3. 20:35
 8/15 anonim ***** válasza:

Pongyolaregény. X'D Itt szakadok.


Az Ponyvaregény. :D

2011. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Jane Eyre (BBC-s), Büszkeség és Balítélet (2005), Vágy és vezeklés, Üvöltő szelek, A selyem (ez japán-francia).


Ezek mind kosztümös filmek.

2011. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amerikai história x (tanulságos)
2011. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!