Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Transformers...

Mit gondoltok a Transformers 3. részéről?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a moziban 3D-ben. Nekem tetszett de egy közeli ismerősöm szörnyűnek titulálta. Ezért vagyok kíváncsi a véleményekre.
2011. júl. 4. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett, a haveroddal ne foglalkozz, mindig lesznek olyanok akik nem tudják hogy készűl egy film, igaz hogy vannak benne bakik, de azért jobb mint az előző, pl most az eredeti tf rajongók is örűlhetnek kicsit mert volt pár jelenet, ami egy az egyben olyan volt mint a rajzfilmbe, ez tetszett benne, meg a többi jelenet is jobban hasonlított a g1-re :)
2011. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb, mint az első 2 rész együttvéve.
2011. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát én 2D-ben láttam, gondoltam egész jó lesz a történet, hát de semmi különös nem volt, 10-es skálán kb 5 pontot adnék rá. Viszont az effektusok szvsz nagyon jól meg voltak csinálva, így el fogok rá menni mégegyszer, 3D-ben.
2011. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én láttam, hát látványilag nagyon izgalmas volt, de szerintem a sztori lapos. Félre nem értsd hatalmas rajongó vagyok, de nálam a 2.rész a nyerő
2012. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!