Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem pénzkidobás a...

Csak szerintem pénzkidobás a mozi? 17l

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos nem csak szerinted, de szerintem nem.

Egy moziban egész más élmény megnézni egy filmet.

2011. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem pénzkidobás - az egészestés program, felöltözünk, vacsizunk egyet, sétálunk, popcorn, kóla :) majd film után fagyi :)

egy otthoni házimozirendszeren megnézett film nem kapcsol ki úgy, kicsit jó kimozdulni otthonról

(egy kisbabás anyuka ;)

2011. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom velem van a baj:D

Inkább megnézem a TV-ben, letöltöm, stb. De ma kivételt fogok tenni, mert 'fontos' emberek hívtak el (mellesleg ezt a pénzt másra is tudnám költeni, de lényegtelen:D).

2011. júl. 4. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Én moziba (ha egyáltalán elmegyek) csak 3D-s filmre.

A sima mozi szerintem is pénzkidobás.

2011. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3D-s lesz.
2011. júl. 4. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:
a mozi egy külön élmény. nem úgy kell filmet nézni, hogy gépen tévén belövöd azt helo. mert közel sem éled úgy át, mint egy moziban, a reklám is olyan, hogy kihasít az élményből.
2011. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy különleges élmény. Oké, a film az film, de itt azért "megadod a módját".

Ritkán, félévente járok, akkor nem vág annyira földhöz az az 1000 forint, és már csak a hangulat miatt is megéri.

2011. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is drága, így nyilván nem teszem meg minden hétvégén, de egyébként nagyon élvezem, teljesen más mint otthon... (mondjuk számomra az otthoni filmnézésnek is megvan a feelingje:)
2011. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én filmrajongó vagyok, ezért ha tehetem elmegyek a legjobban várt filmekre, de az tény hogy marha drága.
2011. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy olyan megfoghatatlan, megfogalmazhatatlan dolog, amit úgy neveznek, hogy "moziélmény". Ebben benne van minden... bemész, megveszed a jegyet, leülsz a nézőtéren, lemennek a fények és elkezdődik a vetítés.

A moziélmény még egy relatíve sz@r filmet is némiképp jobbá tud tenni esetenként.

Én imádok moziba menni, bár a sok gagyi film miatt elég ritkán megyek, viszont a mozi egyszerűen nem hasonlítható össze az otthoni filmnézéssel, hacsak nincs otthon is privát vetítőtermed.

2011. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!