Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Észrevettétek már, hogy az...

Észrevettétek már, hogy az esti filmekből, sorozatokból több percet söt 10 perceket vágnak ki? Miért csinálják ezt, mitöl jó ez nekik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
h beférjen a műsorsávba, a reklámok megtartása melett.
2009. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
persze 2 L el:D
2009. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Sokszor kiakadok, mert pl. a Szikla című film végén is kivágtak akkorát, hogy nem is lehet érteni, hogy az éppen futó hapsi miért görnyedezik hirtelen egész máshol. (Láttam eredetiben, onnét tudom, de más honnan tudná?) Elég kiakasztó.
2009. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én pl. A megtorló cimű filmnél mondtam azt hogy innetöl az életbe nem fogok filmet nézni tv-én. Gyakrolatilag a legizggalmasabb jeleneteket vágták ki.(Pl amikro harcolt az orosszal eredetiben az 3-4 perces volt tv-ben meg fél perces:D... )Hülyeség ez az egész szerintem..
2009. márc. 30. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A durva, vagy erotikus jeleneteket szokták kivágni, mert anélkül beléjük köt az ORTT, mert "meglátja egy gyerek és árt a fejlődésének".

Ilyenkor az ORTT-t elkívánom nagyon meleg éghajlatra.

2009. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Árt a gyereknek, hja. Akkor 12-es helyett tegyen 16-os vagy 18-as karikát, máris nem köthet bele. Az meg mellékes, hogy úgyis megnézi, ha nem figyelnek rá a felnőttek. (Én voltam A sziklás)
2009. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!