Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minek raknak ki a nickelodeonr...

Minek raknak ki a nickelodeonra olyanokat, mint az Icarly? Mégcsak nemis vicces.

Figyelt kérdés

semmi poén benne,amit poénnak mernek nevezni az még dedós hülyeségnek sem megy el,de ha már teli van hülyeséggel a műsor azt legalább jól csinálnák.egyetlen egyszer nevettem rajta.ráadásul 2007-es és nemnyomatnak új részt sem.

csak engem idegesít?


2011. júl. 6. 10:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vannak persze jó műsorok is,de sajnos egész nap ezeket az amerikai bugyuta szarokat nyomatják.
2011. júl. 6. 10:07
 2/12 anonim ***** válasza:

most komolyan, a nickelodeon alapvetően gyerekeknek és fiatal tiniknek való csatorna. 90%-uk ezt szereti. Meg erre van pénz pl.

Ha annyira idegesít, nézz más csatornát, senki sem kényszerít, nem?

2011. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

gondoltam,hogy ezzel fog jönni valaki...tudod csak az az idegesítő az egészben,hogy egy nap 3szor nyomatják az icarlyt és egyéb baromságokat,új részt nem adnak.

láttam ott olyan műsort is,amin lehet nagyokat röhögni,mégis értelmes,és gyerekeknek való.

2011. júl. 6. 12:28
 4/12 anonim válasza:
Hát én spec. röhögök minden 2. poénon :D 14
2011. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

14 évesen?!kicsit nagy vagy ehhez,nem?

idegesítő,hogy mindenhova benyomják ezt a szar gépi nevetést,oda is,ahol semmi poén.

mondj egy poént!nem tudom,hogy mi lehet olyan vicces.

2011. júl. 14. 12:25
 6/12 anonim válasza:
Az iCarlyban és a Drake és Joshban vannak nem kevésszer olyan helyzetek/szituációk/szövegek, amit röhögés nélkül nem lehet kibírni ha van egy kis humorérzéked :)
2011. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

drake és josh... hát egy fokkal jobb,de azért nem mondanám se viccesnek,se humorosnak.

ebben is benyomják a műröhögést még akkor is,amikor valaki csak nyög egyet,ez szerintem nem humoros.

2011. júl. 16. 14:18
 8/12 NikyZ válasza:
figyelj én is mondom hogy nem kell nézni ha nem tetszik, amúgy minden külföldi sorozatban raknak be röhögést de ha te nem érted akkor mondtam nem kell nézni, amúgy meg a 2007-es részek azok kb a sorozat kezdete vagyis 1. évad most az 5.-nél tartanak ha nem tudsz számolni akkor egy matektanárt ajánlok figyelmedbe, jah és már egy csomó új rész volt és még lesz is úgyhogy...lelehet állni ezzel a nagyképű dumával pedig nincs is semmi közöd a sorozathoz és mégis "uralni" szeretnéd vagyis megszabályozni hogy mit lehet benne és mit nem...
2012. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nézd már meg,légyszives,hogy mikori a kérdés.észre sem veszed,de itt most TE pattogsz és nem én.

nem érdekel mit nézel,már a kérdés sem érdekel,felőlem meg is pusztulhatsz.

2012. máj. 6. 13:24
 10/12 NikyZ válasza:
54%
hogy mersz ilyet írni? nem is ártottam neked...nem tudom hogy hogy vennéd ha én pl az anyádat venném a számra, de nem szoktam ilyet csinálni magyarul nem beszélek csúnyán, jah és megnéztem hogy mikori és azért is írtam....
2012. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!