Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2 film - Mi lehet a címük?...

2 film - Mi lehet a címük? (ajánlóblokk alapján) (? )

Figyelt kérdés

1. RTL Klub - Nyári filmek. A 2. blokkban van egy rész, ahol pomponlányok vannak. Ez melyik film? Próbáltam a honlapjukon megkeresni a videót, hogy legalább ha megállítom, talán felismerek 1-2 szereplőt, de nem találtam meg. (vagy csak én vagyok béna :))


2. Disney csatorna - nyári moziklub (v. mi a neve). A filmblokkban van egy golden retriever, "aki" ilyen hawaii-mitás ruhába fel van öltöztetve. Mi lehet a film címe?

Nem rémlik, hogy valaha is láttam volna, ezért nem ismerem.


Előre is köszi a segítséget! :)


2011. júl. 6. 14:21
 1/8 A kérdező kommentje:
* hawaii-mintás
2011. júl. 6. 14:23
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom.


Mi az a filmblokk?

2011. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én fogalmaztam rosszul, én ezt értem alatta.


Filmblokk - A közeljövőben vetítésre kerülő filmek esetében az ajánló során nem 1 filmet mutatnak be, aminek a végén kiírják a címet és a vetítés időpontját, hanem - jelen esetben a nyári filmeknél - egy egyvelegben több filmből vágnak össze egy ajánlót, 1 film esetében 1-1 képkockát v. jelenetet bemutatva. A leadandó filmek címét viszont v. nem írják ki, v. nem mindet, mert sok lenne, ill. olyan hamar elkapják a képet, hogy lehetetlenség elolvasni az összes címet.

2011. júl. 6. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első nem a Szemtelen szemtanúk? Azt játszotta mostanában az RTL, és pom pom lányos.
2011. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi, most már tudom. :)
2011. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, de szerintem nem a Szemtelen szemtanúk az, amit keresek.

Megnéztem néhány filmbeli képet, de nem ismeretem rá. Ráadásul azt a TV2-n adták szerintem. Plusz, mivel nyári filmekről van szó, és azok vetítése még csak nemrég kezdődött el, így szerintem azt még nem vetítették, csak fogják majd.

Úgyhogy legrosszabb esetben nyitott szemmel nézem majd az ajánlókat, hátha mostanában adják (és nem mondjuk augusztusban v. szeptember elején), és talán felismerem, akkor legalább már a címét is kiírják.

2011. júl. 6. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Be tudok linkelni valahonnan az ajánlóblokkot?Úgy könnyebb dolgunk lenne.
2011. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nyilván...csak mint ahogy a fő kérdésben is írtam, nem találtam meg. Ha meg lenne, már rögtön az elején raktam volna linket.

Ha a későbbiekben esetleg rábukkannék, beteszem.

2011. júl. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!