Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki az, , Átok" c. trilógiának...

Ki az, , Átok" c. trilógiának a rendezője? (Grudge)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Google, de nem merem beírni....felhozná a régi e mlékeket....tudjátok, ez volt az első horror, amit 7 évesen láttam....trauma....


Azt am tudom, hogy a 3. részt már más rendezte


2011. júl. 6. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Takashi Shimizu
2011. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. Amugy milyen film az?:D Mindenki mondja h jó, de én elkezdtem nézni elég uncsi volt..
2011. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Uncsi? :) Nem tudom, én megnéztem, hetekig nem tudtam aludni, nincs az a pénz, amiért újra megnézném :(
2011. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk csak tényleg az elejét néztem xd Meg amugy se szeretem az ilyen japán filmeket, mer azok betegek, aki látta a Mártírokat is na..Nem normális aki ilyen filmet kitalál..
2011. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De akkormár megnézem énis, ha mindenki így van vele:DDD
2011. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

18 vagyok, 14 15 körül lehettem, mikor láttam az első részét :OOOO

Most kezdem kiheverni.......a legdurvább horror, amit valaha láttam. Ne értsetek félre, szeretem a horrorokat, mégpedog azért, mert:

1. Izgalmasak

2. A jobbakban királyabbak a csavarok, mint a Sherlock Holmes féle filmekben

3. Sztem inkább elgondolkadtató, itt főleg a Fűrészre és az Ómenregondolok.

4. Sose borítanak ki, kivéve az Átok-ot.


Igen, ennyi lenne, csak tanácsolni tudom, hogy ne nézzétek meg, mert nem vállalok az esetleges traumákért felelősséget. De ha mégis meg akarjátok nézni, akkor a japán verziójáról, a Ju On-ról tényleg, kívánom, hogy ne is halljatok......hopsz, bocsi xD

2011. aug. 13. 12:59
 7/8 A kérdező kommentje:
U.I.: mikor feltettem a kérdést, összekevertem egy másik filmmel, tán az Ördögűzővel, az volt, amelyet 7 évesen láttam.......az se volt kutya :O
2011. aug. 13. 13:00
 8/8 Csák Norisz ***** válasza:
hát pont a leges legrosszabbal kezted ezt cumizhatod. inkább valami péntek 13-al kellet volna. sajnállak :(
2012. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!