Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet? (Kérdésed...

Keresek egy filmet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az a lényeg,hogy van benne két csávó.Megszöknek a pszichiátriáról.Lopnak egy kocsit,de az egyiket elkapják vagy már nem is tudom mi lesz vele.Azt tudom,hogy aki elmenekül az egy híd alá rejt egy fémdobozt ami tele van lopott ékszerekkel.Aztán egy buszmegállóban elrabol egy csajt és azzal végül összebarátkozik.Majd a végén elengedi a hínál a csajt a csávó és a hídnál elkapják a zsaruk.


Tudom kicsit kevés az Infó róla,de nagyon későn ment és csak erre emlékszem belőle.Meg annyira,hogy jó volt a film tartalma.


2011. júl. 7. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

jajj ezt asszem hogy gondolom melyik de nem biztos hogy jora gondolok mert kicsit az maskepp van a tortenet de lenyeg hogy korulbelul ugyan ilyen na szowal ...en a POFA BE-re gondoltam...

http://www.youtube.com/watch?v=0bVvkNPfBxA

ez az elso resze...am ez a kedvenc filmem igen nagy ..:PP xDD

2011. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ŐŐŐŐ

nem ez nem az.

Ez nem vígjáték.


Azért köszi.

2011. júl. 7. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:

jajj oks ..akkor nemtudom

de ez is nagyon jó...xDD

2011. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

JAJA

Szét röhögtem magam rajta. :D

2011. júl. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!