Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Le lehet már tölteni Harry...

Le lehet már tölteni Harry Potter 7 második részét?

Figyelt kérdés

Persze angolul (magyarul sztem még nem lehet)gondoltam,lehetőleg torrentes formában.

Köszi,ha valaki tudna segíteni!

(Magyar torrent oldalakon még nem találtam!)


2011. júl. 7. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem.


És most jön, amiért majd lepontoznak, de nem baj. Szóval, csak egy megjegyzés. Lassan már a vágószobából kéritek a filmeket? Emberek, ésszel! Ha valaki akkora fan, akkor el lehet menni moziba, egyébként meg felőlem töltsön mindenki, nem érdekel, de várjatok már legalább egy kicsit. Merthogy tolták a premiereket is a letöltés miatt, ami egy baromság, hiszen mint a kérdező felfogásából is kiderül, ez abszolút nem jelent semmit, letöltik máshonnan, viszont aki moziba menne, az szív. Tehát nem prédikálni akarok, de egy igazi rajongó vár. Példa. A Sithek bosszúját sajtópremieren láttam, egy héttel a világpremier előtt, és egy hétig vártam, hogy újra megnézhessem, addig sehol nem adták. Illetve nem tudom, a netre biztos feltették már, de nem kerestem. Vártam. Mert néha jó várni. Azt, hogy mire, azt mindenki maga döntse el. Mozira, DVD megjelenésre, vagy aki beéri az igénytelen kameraváltozattal, az a torrentre. Bocs az offért.

2011. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat:)

Meg azt is,hogy ezt ilyen kultúráltan leírtad.Moziba is el fogok természetesen menni,de elsősorban angolt gyakorolnék vele...

2011. júl. 7. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Egyébként gondolom tudod, hogy a legtöbben nem mennek el moziba, miután lekapták, elsősorban ezért is írtam, amit írtam. De persze nem ítélkezem, az angol tanuláshoz viszont jó ideig nem lesz még élvezhető minőségben sehol.
2011. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi,de már megtaláltam az angolt...
2011. júl. 7. 14:38
 5/6 anonim válasza:
Igen, és hol? Mert én még csak az orosz változattal találkoztam torrenten.
2011. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Régebbi kérdés.A letöltés nem sikerült jól,egyik lejátszó sem vitte,letöröltem.Az orosz verzióval én is találkoztam már,most került fel az angol (ncore).
2011. júl. 15. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!