Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a Született feleségek 7. évadát MAGYAR SZINKRONNAL?

Figyelt kérdés
Csak az első 13 részt találtam meg a 7. évadból magyar szinkronnal :/ Pedig úgy tudom,h a tévében már az egész évad lement,szóval biztos megvan az egész évad magyarul... remélem valaki tud segíteni. Jah és nem csak megnézni szeretném,ha letölteni is..!
2011. júl. 8. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak 13. részig adták le Magyarországon, tehát még nincs szinkrosoan. De amúgy feliratosan is ugyanolyan jó, sőt, ha elkezded nézni, utána magyarul nem is akarod többet megnézni, mert úgy élvezhetőbb
2011. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már egy ideje én is eredeti nyelven nézem :) de le szeretném tölteni,és azt pedig mindenképpen magyarul szeretném, sok minden miatt. Nem tudtam,hogy még nem adták le végig Mo-n :O köszi az infót, akkor nem csoda,hogy nem találtam :P köszi ^^ :D
2011. júl. 8. 22:29
 3/3 mrs kiss ***** válasza:

ha gondolod itt megvan végig a 7.évad online:


[link]

2012. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!