Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hallmarkon ki latta regen az...

Hallmarkon ki latta regen az alabbi filmet? Aki tudja mondja meg a cimet, koszonom.

Figyelt kérdés

A film egy gazdag csaladrol szol aki orokbefogadott egy lanyt, aki azt hitte sajat gyermek (talan Annienek hivtak). A csaladnal egy oreg no szolgalt akinek volt egy orult lanya. Az orult lany kesobb szult egy gyereket akit o Esthernek nevezett el, de a gazdag csalad magahoz vette a kicsit de ok Rosenak hivtak.


Arra emlekszem meg, hogy ennek a gazdag csaladnak volt legeloszor autoja a faluban es hogy a gazdag no nem engedte a lanyanak, hogy fulbevalot hordjon amig 14 nem lesz


2011. júl. 8. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
óó én erre emlékszem de sajnos a címére nem...nem a lány neve volta cím?nekem így rémlik
2011. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csakegy válasza:
Ma kerdeztem meg en is itt ennek a filmnek a cimet,es szerencsere tudta valaki :D a film cime Sötét titkok
2012. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!