Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kung Fu Panda utolsó 9 percét...

Kung Fu Panda utolsó 9 percét leírná valaki?

Figyelt kérdés

neten néztem meg, és csak 81 percig ment,a játékidő pedig 90 perc.


köszi


2011. júl. 9. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

***** <-- Itt meg tudod nézni a teljes filmet, végigviszi az egészet.


Egyébként az utolsó percekben Po és Tai Lung harcolnak. (asszem ez a neve, már rég láttam) Szóval az a gonosz tigris meg akarja szerezni a tekercset Po-tól, és mikor végre sikerül neki, akkor dühös lesz, mert a tekercs ugye üres... A végén Po győz, legyőzi a gonosz tigrist azzal "Tudod mi történik, ha most behajlítom a kisujjam?" fogással. Végül együtt pihennek Shifu-val abban az épületben, ahol a gonosz tigris elverte Shifut. >.< Nem tudom, hogy azt láttad-e. Valami olyasmi az utolsó mondat, hogy "Enni kellene valamit". Nem biztos, de így emlékszem, kb. fél éve láttam. De simán el tudom képzelni, hogy ezt mondták. :D Óóó, és azt kifelejtettem, hogy mikor Po legyőzte a tigrist, akkor megjelenik az a nemtudom milyen 5-ös. Amiben ott a majom, a kígyó, a piros tigris, a sáska meg... a daru. Nah és meghajolnak Po előtt. >.<



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj, és ugye az első részéről beszéltél? Mert a második részét nem láttam.
2011. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81 percig nézted és 90 perces és a végén a stáblista van nem? vagy stáblista nélkül nézted? mert nekem úgy van meg az egész mind2 film
2014. márc. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!