Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Harry Potter...

Melyik a kedvenc Harry Potter részetek? Miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsót még nem láttam, a többiből az Azkabani fogoly örök kedvenc marad. Szerintem az volt a legjobb. Hogy miért, nem tudom. Ott még Harry-ék kisebbek, és tetszik, ahogy kombinálnak. :D De a Tűz serlege sem rossz, azt is többször megnéztem. Bár főképp a helyes srác miatt volt, aki a végén meghal. >.<
2011. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az Azkabani.

Szerintem ez a legfordulatosabb, engem ez kötött le e legjobban. Jó a sztori, az új karakterek. A főszereplők még gyerekek, játékosabb az egész, de azért már "komolyabb"

2011. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A tűz serlege.

Mert szerintem nagyon jól megcsinállták.XD

2011. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az Azkabani fogoly a kedvencem :D Régebben a Tűz serlege volt, de már annyiszor láttam, hogy kicsi uncsi már. De a Főnix rendje is ott van a favoritok között. Az első kettőt annyira nem szeretem...
2011. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak a filmeket nézve a Halál Ereklyéi. Ez a legkönyhűbb szerintem és ez nálam fontos.

De az Azkabani fogoly is nagyon jó lett. Az első kettő még követi a könyvet ,de az kicsit túl mesés még. A 4. filmet szeretem ,de az nem a Tűz Serlegének az adaptációja,hanem egy külön film szerintem. :) Az 5-6. pedig katasztrófa.

2011. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Johet meg! :D
2011. júl. 11. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem Azkabani fogoly+Főnix rendje. Ezek valahogy jobbak, mint a többi :)
2011. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Filmek közül a Tűz serlege, a legrosszabb az Azkabani fogoly volt sztem, meg a Főnix rendje...

Könyvben a második és a negyedik a kedvencem.

2011. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
még egy voks az azkabanira. a titkok kamrája tetszett legkevésbé.
2011. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nevaeh ***** válasza:
100%
Nekem a Halál ereklyéi.Szerintem ez lett a legjobb.
2011. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!