Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » T*i hallottatok erről a filmről?

T*i hallottatok erről a filmről?

Figyelt kérdés

Tegnap este néztem meg a Mr. Nobody című alkotást, és szerintem valami eszméletlen jó film... Végig élvezhető, elgondolkodtató, tartalmas, nem az üres amcsi tucat, amit megnéz az ember majd elfelejt. De mégsem az elvont, érthetetlen egyveleg, némi minimális figyelemmel nehéz belezavarodni. Nem is régi film, viszont alig volt körülötte hírverés, nem kapta fel a média. Én is csak Jared Leto miatt néztem meg, de nem bántam meg, nem éreztem úgy, hogy elvette azt a 150 percet az életemből. Nagyon jó színésznek tartom, kár, hogy csak ritkán tűnik fel...

Ti hallottatok a filmről? Láttátok? Mi a véleményetek róla? Szerintetek miért jutott el olyan kevés emberhez?


2011. júl. 11. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam, de már régóta meg akarom nézni:D Mivel az én életemben a színészek Jared Leto-val kezdődnek, szóval kötelező film:D


16/L

2011. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én neki álltam de az elején unalmasnak tűnt..lehet h még egyszer neki rugaszkodok akkor:D

17/L

2011. júl. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!