Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sekaiichi Hatsukoi című...

A Sekaiichi Hatsukoi című animében lesz 2. évad? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 01:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tudni. Most lett vége az első évadnak, és minden további attól függ, hogy mennyire lesz népszerű az anime (DVD változatban is) és a manga. Még korán van megmondani, hogy lesz-e 2. évad. Bár, szerintem igen népszerű, akárcsak a Junjou Romantica, és a manga is lassan ott tart már, hogy összejöhetne még +12 rész. Bár, ha jól olvastam a Hatori x Chiaki sztori (ami ugye novella alapján megy) még mindig holtponton van, íííígy nem tudom mire lehet gondolni. >.< Inkább csak reménykedem abban, hogy lesz mégegy évad. :)
2011. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én szerintem, biztosan esz, mert eleve nem úgy fejeződött be az utcsó rész, ahogy szokás. Az utolsó részeknél, alapból nincs(nem játsszák le) az openingjét. Ennél pedig volt. ezen kívül, a rész felét is jelezték, ahogy szokták, és bár Ritsuék története még csak- csak elmegy, de a többinél valamelyiknél, nem volt valami meggyőző befejezése.
2011. júl. 13. 00:42
 3/21 anonim ***** válasza:
Gondolom ők is remélik, hogy tudnak csinálni egy 2. évadot. Egyébként igazad van, viszont a végét is úgy szokták megcsinálni (legalábbis a Junjou-nál úgy volt), hogy az endinget sem adják le, csak mennek a japán betűk, közben még megy a sztori vége nagyban. Esetleg háttérzenének mehet valami opening/ending-szerű.
2011. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jaja. És nem csak a junjou -nál, másnál is így van. Meg nehogy már úgy legyen vége, hogy Takano -san fölöslegesen próbálkozott. Még Ritsunál is látszik vmi változás. ^^
2011. júl. 13. 18:19
 5/21 anonim ***** válasza:
Olvasgattam a nyári és az őszi szezon animéit, ééés... Egy OVA-n kívül nem találtam semmit. A 2. OVA pedig szeptemberben jön. Szóval, ha lesz 2. évad, mindenképp télen, vagy utána. Jut eszembe: a 2. OVA-ban Chiaki x Hatori páros lesz, gondolom lezárják őket is. Mert ugye ők vannak a legjobban otthagyva... Hiszen végül nem derült ki, mi volt az a csók Hatori meg Yuu között. >.< (Ha egyáltalán ők voltak azok)
2011. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tuti ők vtak. De én még arra is gondoltam, h nem smároltak, csak úgy tűnt. Vagy pedig kényszer, mert az egyik megzsarolta a másikat, de ez már tényleg a legvalószínűtlenebb. Meg nem fair, hogy Ritsuék csak ennyiben maradjanak. >.<
2011. júl. 13. 22:04
 7/21 A kérdező kommentje:
Az 1. évadban elfogadtam, h "nem szerelem, ez nem szerelem, ez soha nem lehet szerelem", de a 2. évadba már lehetne a "szerelem, ez szerelem, ez mégiscsak szerelem" ^^
2011. júl. 13. 22:05
 8/21 anonim válasza:
Szerintem biztos,hogy lesz,legalábbis nagyon remélem...így nem lehet vége!:)
2011. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az tuti!
2011. júl. 20. 21:00
 10/21 anonim ***** válasza:
még a kezdési dátumot nem tom, de azt olvastam h biztos lesz 2. évad :)
2011. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!