Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A dr. Csont című sorozatban...

A dr. Csont című sorozatban Bones ( a nő ) és Booth közt van valami? Tehát nem csak valami munkával kapcsolatos a dolog hanem magán dolog? Járnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem járnak, de ettől még mind ketten szeretik egymást csak nem vallják be maguknak, se egymásnak. Én így vettem észre:)
2011. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt forgatókönyves szaknyelven úgy hívják, hogy "URST", azaz Unresolved Sexual Tension, feloldatlan szexuális feszültség. Egy csomó sorozat erre épül, hogy a két főszereplő között kimondatlan vonzódás van, mindketten vágynak a másikra, csak valami miatt (kollégák, stb.) nem merik ezt kimondani egymásnak, kinyilvánítani, de a feszültség végig ott vibrál kettejük között. Ez adja az adott sorozat savát-borsát.
2011. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Spoiler* A 6.évadnak az a vége,h Bones megmondja Booth-nak,h terhes tőle...:)
2011. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem csak 5 évadja van ???? j ÉA SOKAT CSÓKOLÓZNAK ???
2011. júl. 14. 19:57
 5/12 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem h melyik részeknél csattan el még csók?
2011. júl. 20. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:
*SPOILER*Huha az első csók?? Hát tudom nem emlékszem pontosan,de a 4 vége felé vagy az 5-nél nem tudom. Nem nem "nyalják-falják" egymást!De vhol azt olvastam,h 10évad biztosan lesz belőle!
2011. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az első csókra akkor emlékeszem (nem tudom hányadik évad meg rész) amikor fogadásból egy fagyöngy alatt meg kellett csókolniuk egymást.. de az se volt nagy dolog csak egy szájra puszi.
2011. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen a filmben csak szájrapuszinak tűnt de amúgy rended smárolás volt csak kivágták nagy részét ha akarod küldök linket
2011. júl. 25. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:
küldhetsz linket:D
2011. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

na itt van : http://www.youtube.com/watch?v=OLMJtmFfxf8

0:47 kor csattan el és a filmbe úhy állították be h csak egy szájrapuszi hoszzú pillanatokig közbe normális smárolás volt

2011. júl. 26. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!