Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Régen...

Christina A. kérdése:

Melyik ez a film? Régen karácsony táján láttam. Melyik ez a film? Nagyon érdekel!

Figyelt kérdés

A film egy családról szól az M1-en adták karácsony táján.

3 gyereke van egy házaspárnak 2 kisfiú és a nővérük... Az anyjuk elhagyja a családot, az apa munkát keres, mert kirúgták a munkahelyéről. Nem talál munkát, így a gyerekeket elveszik tőle. A gyerekeket elszakítják egymástól a lány egy egyházi iskolába kerül a fiúk pedig egy másik intézménybe. Csak akkor adják neki vissza, ha biztos jövedelme lesz. A gyerekek apja és nagyapja még éjszaka is zenél egy fogadóban a pénzért! Ott találkozik egy pincérlánnyal, ezután a nő is segít neki visszakapni a gyerekeit. Végül visszakerülnek hozzá a gyerekei.


2011. júl. 14. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem emlékszel legalább egy színészre a filmből?
2011. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Evelyn

(Pierce Brosnan-nel)

2011. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor ezek között kell, hogy legyen.

2011. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen,igen.Evelyn.én is láttam azt a filmet.^^.
2011. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg az Evelyn!!! köszi!!!

Sosem jutott volna ez a név ez eszenbe, de így leírva rögtön beugrott!!!

2011. júl. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!